Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan szereznétek vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan szereznétek vissza a párotokat? Majdnem két évig együtt voltunk mindennap, most összevesztünk és egy hónapja vége elméletileg, de gyakorlatilag nem.

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag azért nem, mert szinte mindennap itt alszik meg napközben átjön kétszer minimum.Én látom a szemében hogy szeret de ezt ő nem vallja be azt mondja már nem,de tudom hogy igen,csak a büszkeség, meg a szülei haragudnak rám egy veszekedésünk miatt.Szeretne elfelejteni, de tudom hogy nem tud és nagyon rossz neki is egyedül, ezért is jön át szerintem.Ő megkapja a kellő gondoskodást szeretetet de ő nem ölelget magától meg semmi viszont ha mondom neki akkor megölel megcsókol,de ugyanekkor aztmondja nem vagyunk együtt, örüljek hogy átszokott jönni mindennap.Én nagyon örülök is ennek de már nagyon szeretném helyrehozni ezt az egészet vele,és a kérdésem az lenne hogy ti mit csinálnátok amikor itt van? Mivel lehetne feldobni a hangulatot hogy olyan legyen mint régen, hogy együtt nevessünk, és jól is érezze magát itt.Végülis szoktunk nevetni is mikor itt van(pl.: ha valami olyanról beszélünk,vagy egy filmen) de nem úgy mint régen tehát várom az ötleteket ezerrel! Ja és szépen kérek minden rosszindulatú válaszolót hogy inkább finoman fejtsék ki a mondanivalójukat vagy ne is írjanak mert nagyon megvisel ez a dolog.

2014. aug. 7. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Megkérdezném tőle, hogyha véget ért, akkor miért van nálatok olyan gyakran, mert így könnyen lehet, hogy még sokáig ki fogja használni ezt a helyzetet.

Min vesztetek össze? Kibékültetek-e? Ha nem tud megbocsátani, akkor miért nem? Szerintem hogyha ezt meg tudnátok beszélni/tisztázni tudnátok, azzal meg lehetne oldani a helyzetet.

2014. aug. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon jó kérdések, viszont ha azt megmondanám neki hogy miért van itt ha már vége,ő azt olyan zokon venni meg ugye itt jön elő a gizdaság a büszkeség, megmondaná hogy akkor nem jön át többet és félő hogy ezt meg is tenné,viszont lehet hogy ő keresne mert hiányoznék neki de mindegy is mert ezt egyszerűen nem merem és nembírom kipróbálni mert ha már egy napig nem látom kiborulok bedepizek.
2014. aug. 7. 15:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs mit tenni. Ez már nem szerelem a részéről, csak a magánytól való rettegés. Félelem, hogy újra kell kezdeni az egész párkeresési cécót annak minden szépségéval és átkával együtt.
2014. aug. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hogy min vesztünk össze... ez már napok óta ment ez a feszültség köztünk, pedig tényleg csak apróságokon veszekedtünk,de aznap haza akart menni először mondtam hogy takarodjon is innen el mert csak szemtelenkedett velem de tényleg nekem volt igazam belátnám ha nem.Aztán mikor már az ajtón is kiment én igazából nem akartam ezt hogy tényleg elmenjen csak az ideg már kimondta hogy na menjél akkor innen elfele... sírtam minden itthagyott és másnaptól már ilyen volt velem.
2014. aug. 7. 15:15
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként gyanakszok egy okra. Arra hogy ugye mi összevesztünk náluk is ezelőtt és akkor tényleg hangos is voltam meg csúnyán viselkedtem szégyenlem sajnálom de így volt.Azóta a szülei sem szívesen látnak ott legalábbis az apja nem, de egyébként köszön ha meglát meg minden.Én mégegyszer mondom a párom érzem hogy szeret sajnál ahogy lát szenvedni néha olyanokat is mondd h nem kell sírni mintha arra célozna hogy csak idő kell..és tudod mire kellhet ez az idő? Szeptember elején megy vissza az anyja németországba és lehet hogy azt akarja megvárni aztán visszaköltözik.Vagy ez szerinetetk hülyeség?
2014. aug. 7. 15:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy bocsásson meg, nem akartad úgy elküldeni, de hiába szóltál neki, nem hagyta abba a "hülyeségeit". Ha ki akar békülni, akkor kifog, ha nem, akkor nem éri meg vele foglalkozni.
2014. aug. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen ebben igazad van.Viszont szerintem az van ő rá nagy hatással hogy a szülei haragudnak rám... Mit csináljak? Annyira fáj ez az egész helyzet, régen minden olyan más volt..Boldogok voltunk, és én is átjártam hozzájuk és ez az egész annyira hiányzik...A apukájától is már bocsánatot kértem de ő is azt mondta hogy nem kell tőle bocsánatot kérni de oda ne menjek többet...Ez nekem nagyon fáj gyerekek nem tudom elviselni ezt a fájdalmat ami az egyik napról a másikra megváltoztatta az életemet. :'(
2014. aug. 7. 22:05
 8/8 anonim ***** válasza:

Ahogy kérted, próbálok finoman fogalmazni.

1.: Sikerült magadra haragítanod párod szüleit, ezzel döntésre kényszerítetted: te, vagy ők;

2.: veszekedtél vele, ezzel döntésre kényszerítetted: te, vagy a nyugodt élet;

3.: neked is, neki is megfelel a jelenlegi helyzet, hisz egyikőtök sem háborog túlságosan ellen.

.

Állj elé, mondd el mit szeretnél te - és ennek érdekében mit változtatnál magadon. Valljad be, hogy a #4-ben leírt eset csak idegességed és a kapcsolatotok féltése miatt következett be, BELÁTOD, ROSSZ MÓDSZERT VÁLASZTOTTÁL!

.

Véleményem szerint a "se vele, se nélküle" jóra nem vezet.

2014. aug. 11. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!