Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a barátnőm ne érezze úgy, hogy nem foglalkozom vele?

Figyelt kérdés

18. napot dolgozom végig reggel 10-től este 22-ig,

Még 2 nap van hátra. Egyedüli szakácsként maradtam átmenetileg munkahelyemen, nincs váltótársam,

barátnőm, reggel 6tól este 6-ig dolgozik, így elég keveset tudunk együtt lenni mostanában.

Mindketten rosszul érezzük magunkat emiatt, és én nagyon szeretem őt, de már én is fáradok, és szeretném éreztetni vele, hogy fontos nekem. Több mint 5 éve vagyunk együtt, és ennyire nem volt még hiányom szabadnapban. (de azért nem akarom kirúgatni magam a jó állásból, csak addig kell kibírnunk amíg jön az új szakács)



2014. aug. 15. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
2 napot már csak kibírtok. Ő nem tud keresni valami olyan melót, ahol 8-16 ig dolgozna?
2014. aug. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha együtt éltek, kicsit egyszerűbb. Nem nagyon tudtok mást tenni, mint hogy kihozzátok abból a kis együtt töltött időből a legtöbbet. Illetve kihasználni esetleg azt az időt, amikor egyikőtök van otthon, hogy a másiknak kedveskedjen. Ő korábban indul reggel, de korábban is érkezik este 4 órával. Így van 4 órád, hogy hagyj neki valami apró meglepetést - akár egy levelet, mosogatást, vacsorát, nem tudom. Ha munka közben van egy kis időd, küldhetsz néhány sort SMS-ben, hogy lássa, eszedbe jutott. Egyébként ha mindketten ebben a helyzetben vagytok, akkor könnyebb megértést tanúsítani, a legegyszerűbb, ha találtok együtt valami olyan elfoglaltságot, ami mindkettőtöket pihentet, hogy ne az legyen, hogy még azt a munka mellett megmaradó kis energiátokat is felemésztitek a másikon való görcsölésen. Pl. közös vacsora, fürdő, beszélgetés elalvás előtt.
2014. aug. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Meg is masszírozhatjátok egymást, az kicsit felfrissít, nálunk az bejön az ilyen leharcolt időszakainkban.
2014. aug. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legyél kreatív, mint Ted! Mi minden fér egy 2 perces randiba például: https://www.youtube.com/watch?v=abHr3tqbhD8
2014. aug. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!