Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom, hogy szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy szerelmes vagyok-e belé vagy csak túlzottan szeretem, mint (legjobb) barátot?

Figyelt kérdés

2014. okt. 6. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell érezni.
2014. okt. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mik a tünetek? :D Mit érzel, mit gondolsz, mindig eszedbe jut? Mennyit hiányzik? stb stb
2014. okt. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyre többet gondolok Rá; hiányzik, amikor nem tudunk beszélni és a titkaimat csak Neki árulom el, ezzel is bizonyítva, hogy Benne bízok meg a legjobban.
2014. okt. 6. 19:05
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
A pillangók, a pillangók, azt mondta, hogy a pillangók. Pillangó, pillangó, pillangó! Xanax-pillangó. Pillangókat látsz, ott vannak a pillangók. Pillangókat kell kergetni. - Hozzátok be a gyógyszeres tálat! - Pillangó. Pillangóüldöző pillangó. Sok pillangó. Pillangóhadsereg. - Ez nagyon elvont, szerintem rosszabbul lett. - Ott is vannak pillangók. Nézzétek! Ott! Mennyi pillangó! - Mégse tudjuk hazaengedni Karácsonyra, így nem mehet ki az utcára. - A pillangók lárvákból fejlődnek ki. Mindig tudtam, hogy én is egy pillangó vagyok. Szeretem a pillangókat. Pillangók vannak a gyomromban. Megeszem a pillangókat. Finomak. Ott egy pillangó, had kapjam el!
2014. okt. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
onnan, hogy vágysz e testi közelségre, vagy egy csókra vagy többre is netán vele :)
2014. okt. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Arra vágyom, hogy valamilyen formában velem legyen (pl.: ha nem tudunk találkozni, akkor tudjunk facebookon, skypeon vagy viberen beszélni).
2014. okt. 6. 19:27
 7/8 anonim válasza:
En ugyanigy vagyok egy fiuvl. A lelki tamaszom, testverem, tanacsadom (barmiben amit nem tudok), a legjobb baratom. Persze ez mind kolcsonos, cserebe nagyon szeretem, olelgetem es puszilgatom, talalkozok vele barmiklr, ha keri. Csaladom tamogtasara nem nagon szamithatok egyeb okok miatt, barataim elkoltoztek mas varosokba vagy kulfoldre, ezert elegge megritkult a barati korom is, es kapcsolatom sincsen, ezert eleg egyedul vagyok a nagyvilagban ugymond. O mindig midenben megert, szinte o a mindenem. De.tudom, hogy.nem vagyok szerelmes. En is gondolkoztam mar ezen, tisztaztam magamban, es nem, rajottem hogy nem vagyok. Azota nem gondoltam ilyesmire. :)
2014. okt. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm #7-es kommentelő. :) Írtam egy privit!
2014. okt. 8. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!