Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnöm teljesen elhanyagol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnöm teljesen elhanyagol és nem törödik velem (többi lent)?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt a barátnömell gyakran veszekszünk de mindig megoldtuk. De most elkezdtet középiskolába járni uj barátnöje van uj emberek... vondoltam feszült lesz uj suli miatt hát azvolt de most volt a gólya hét és egy srác irt neki hogycsak beszélgessenek ( tudom nem megcsalás de annak az egyik alapköve) és zavat engem szóval beszéltün róla (féltékeny tipus vagyok azal nincs bajom ha rég ismert fiukal beszélne de ne ismerkedjen ) és megbeszéltük hogy nem beszél vele de azóta valahogy nem törödik ugy velem nem mondja szeret semmi nem becézget (nagyon ragaszkodot hozzám én voltam neki a minden) de most elhanyagol. megálapodtunk mindig szol ha ir neki egy fiu vagy próbálkoznak nála de semmi nemvolt megkértem egy barátom irjon neki de nem szólt róla eltitkolta hazudott nekem. egy világ dölt össze benem de nemlett vége (nem beszélek más lányal nen ismerkedek senkivel haverokat is csak legjobbakat tartotam meg ) megbeszéltük javitunk.a dolgon én próbálok de nem megy nem akar találkozni nem akar beszélni deha mégis irogatok neki egyböl hagyam a hülyeségemel vagy csak enyit ir " :D " aztmondta időre van szüksége azért kel ezt csinálni (elvileg én lettem áttverve) találkoztunk a minap hogy beszéljünk könyörögnöm kellet 10percért és mig mondtam akkor se figyelt rám haza se kisérhetem. valahogy ugy érzem vége lessz mit tehetnék ? mi az oka ennek hogy ilyen ? mindent megteszek jolegyen alkalmazkodok de semminemfelel meg neki. lessz még olyan mint rég ? adjatok tanácsokat mittegyek vagy tippet miért csinálja ezt (én 18 ő 15)

Bocsi a sok irás hibáért csak telefonrol vagyok

18/F



2014. okt. 17. 17:19
 1/4 A kérdező kommentje:
mikor "beszélün" mindig lassu és mindig van kifogása rá vagy pakol tvzik zenéthalgat fetreng olvas szóval minden elöttem helyezkedik el a fontossági listába
2014. okt. 17. 17:24
 2/4 Költőnő? ***** válasza:
Hát hatalmas respect aki ezt kibogarássza és még értelmezni is van ideje/kedve.
2014. okt. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
15 éves, és bizsereg a nuni. sok jóra ne számíts.
2014. okt. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a telefonról írás csak kifogás...lehet úgy is helyesen írni (vagy akkor írj gépről, amikor odakerülsz)


az a véleményem, hogy nagyon gyerek volt még amikor összejöttetek és most rájött, hogy van rajtad kívül is hímnemű egyed aki érdeklődik iránta


ennek a kapcsolatnak vége...húzhatjátok még, de nem lesz jobb

2014. okt. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!