Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezért ti tudnátok haragudni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért ti tudnátok haragudni a barátnőre?

Figyelt kérdés

Több mint fél évig csak nagyon jó barátok voltunk.

Én nagyon akartam a csajjal járni de ő csak egy " Talán" al válaszolt.


De a végén össze jöttünk, később ki derült hogy a barátnőével beszélgettek rólam.


Aki ezt írta neki" Hazudós hidd el , nem hozzád való"


Ő erre pedig "tudod én mondtam h nem szeretnék járni vele

nem szeretnék járni vele de az jól esett h szokott bókolni mert kicsit jobban ment a munka"


Meg kérdeztem tőle hogy hogyan is van ez. Hogy nekem ezt nem mondtad el ő erre " Mert már akkor is jól éreztem magam veled "


Ez mennyire tűrhető? El fogadható? Ti hogy látjátok a dolgokat? Hogyan reagálnátok?



2014. okt. 28. 14:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
ez elég nagy árulás, ő nem hazudós az a lényeg, ott hagynám a francba :D
2014. okt. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ha lo nincs, szamar is jo tipikus esete?
2014. okt. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Marko polo ***** válasza:
Én a helyedben ott hagynám ...
2014. okt. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez nagyon megalázó helyzet, én biztosan nem maradnék vele, hiszen egyértelműen kiderült, csak azért kellettél, mert jól esett neki, hogy neked ő kell, de egyébként nem igazán érdekled.
2014. okt. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ezt el felejtettem le írni : Nem volt más fiú képbe. De amikor meg ismerkedtem vele akkor szakítottak a barátjával ami " 10hónapos kapcsolat volt" Azt is mondta hogy nem szeretne most fiút. Nem tud bízni a fiúkban.
2014. okt. 28. 14:59
 6/11 anonim ***** válasza:
Sehogy. Először is nem neked szólt az üzenet, másodszor meg csajok srác ügyben barátnőiek előtt sem terítik ki mindig a lapjaikat.
2014. okt. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ismerem a típust. Most jó vagy a hiúságának, mert másnak éppen nem kell, de te ott vagy, kellene neked, így ő most udvaroltat veled magának, hogy a saját hiúságát táplálja, hogy ő kívánatos és bizony másnak is kell, de majd lecserél egy olyanra aki tetszik neki. Addig kellemes kiskutya vagy.

Szerintem dugd meg amíg lehet, minél többször, alaposan élvezd ki a teste minden részét, hagyd ott a spermád rajta ahol csak lehet és majd örüljön neki a soron következő.

2014. okt. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szóval azt mondod el fogadható?
2014. okt. 28. 15:06
 9/11 anonim ***** válasza:

összejöttünk, kiderült, megkérdeztem, elfogadható, otthagynám, elfelejtettem, megismerkedtem, ELFOGADHATÓ


mindet egybeírjuk

2014. okt. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Marko polo ***** válasza:
#9 Grammar Nazi
2014. okt. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!