Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok, melyik jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, melyik jobb döntés?

Figyelt kérdés
Egy olyan kapcsolatban maradni, ahol a felek jól kijönnek egymással, szeretik egymást, hasonló terveik vannak, de kevés az érzékiség, nincs tűz, kevés a szex. Vagy inkább kilépni ebből a kapcsolatból, és az "igazi" keresésére indulni a bizonytalanságba?

2014. okt. 30. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy idő után úgyis el fog múlni a tűz, akkor majd megint keresel újat? Olyan nincs, hogy "AZ IGAZI", akivel életed végéig lángolni fogsz.

Véleményem szerint sokkal fontosabbak a fenti szempontok, ha amúgy a vonzalom megvan, csak már nem olyan intenzív, mint kezdetben.

2014. okt. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy ilyen kapcsolatban voltam benne 2 és fél évig. Jól kijöttünk egymással, terveztük a közös jövőt, biztonságot nyújtott, de annyi szenvedély nem volt a kapcsolatunkban, hogy ajjaj.. Nem volt érzékiség, lapos volt a szex, hiányzott a kőkemény vágy..

Én a végére belebolondultam..

Ha biztosra érzed, hogy hosszú távon nem bírnád szenvedély nélkül, lépj le. És gyanítom, így érzel, mert nem tetted volna fel a kérdést, ha nem így lenne.

Én is léptem. Elkezdtem vonzódni valakihez, és elhagytam érte a párom. Megérte. Most minden megvan, ami egy kapcsolatban meg kell, hogy legyen.

2014. okt. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 .:bezzegrégen:. ***** válasza:
A kérdés az, hogy MÁR nincs vagy nem is nagyon volt. ha volt de laposodik, akkor tessen elgondolkodni hogyan lehet kijönni az ilyen jellegű hullámvölgyből. ha egyszer megy, onnantól okék vagytok mert ha legközelebb is megjelenik a dokog akkor mar van egy sikeres megküzdési stratégiátok, amihez lehet nyúlni es lenyegesen konnyebb a megoldas. azert irom ezt, mert semmi nem garantalja hogy egy uj kapcsolat ahol van foggal tépős, falbontós szex, az majd ugy is marad. akkor mi lesz? újabb kapcsolat? mire az ember észbekap, a párkapcsolati piacon jócskán leertekelodik es mire mar a stabil gazdag erzelmi kozosseg a harmonia a "wellness parkapcsolat" lenne a szempont, mar nem lesz senki. a jo szex visszaszerezheto. sok kommumikacio, intimtorna, (nem vicc hatalmasat dob) kozos minosegi idotoltes. ha meg sosem volt meg a szenvedely akkor nem tudom. mindket fel ezt erzi? vagy csak az egyik? mert akkor megintcsak kommunikacios zavar van...
2018. dec. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!