Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem a barátnőmet, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátnőmet, mégis szex nélkül töltöttünk el egy teljes hétvégét. Az utalhat valamiféle (akár kezdődő) problémára?!

Figyelt kérdés

4 és fél hónapja vagyunk együtt.

Hétvégente tudunk csak találkozni.

Eddig nem volt különösebb baj szexuális életünkkel.

Most hétvégén valahogy sem ő, sem én nem kezdeményeztem.

Szombaton délután fáradtan érkeztem hozzá, egész délelőtt úton voltam, sokat vezettem. Neki otthon a családdal volt egy kis zűr. Ezek után este ugye tökfaragás volt, és elég mélyen sikerült elvágnia az ujját. Sokáig vérzett. Nem csodálom hogy nem volt hangulata én meg nem erőltettem. (most lehet ez kifogás, csak leírom a történetet)

Jól megvagyunk, szeretem, most kicsit aggódok, hogy lehetséges, hogy nem kívánom annyira, meg Ő sem engem?! vagy szimplán csak összejött a stressz mindkettőnknek, és sokkal jobb volt összebújni, ölelkezni, mintsem csak a lepedőt gyűrni?!


23/F, 22/L



2014. nov. 3. 09:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
28F vagyok, es a baratnommel is hasonlo problemak vannak... (24L)... Sajnos vannnak olyan lanyok, akik a szexet nem annyira kivanjak, mondhatni aszexuálisok, annak ellenere, h amikor van szex, jo a szex, es nincs baj erzelmileg se... Vagy egyutt elsz ezzel, vagy valtasz...
2014. nov. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem volt már egy hónapja, kezdek gyanakodni :D Egy hétvége még nem a világ, kezdtek lecsillapodni, szerintem ez teljesen normális.
2014. nov. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem ennyi idősen, főleg úgy, hogy csak hétvégente találkoztok és ilyen rövid ideje is vagytok együtt, ez nem jó.

Még most kellene lángolni, mindig kívánni a másikat, egyfolytában szexelni, turbékolni, le se szállni a másikról.....gondolkozz.

Mi lesz 2-3, 5 vagy 10 év múlva?

Egymás mellett fogtok élni együtt de nem egymással.....

2014. nov. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező 1ilyen történetből nem lettünk okosabbak!

Én nem értem ezt a világot, ahogy nézem az embereket,mindig minden pár olyan boldognak tünik,közben meg ide felnézve olvasom,hogy mennyi problémás páros van!Fura!

Nekem a kapcsolataimban sose voltak ilyen gondok,kellôkepp szerettem a parom,néha bunkó is voltam,jelezve hogy nem Ő a vilagmindenseg közepe!Amúgy sajnos a mai lányoknak túl sok az eljárásai,az igaz,nehéz megfelelne,bár sokszor a férfiak nem kellőképp ápolják a párjuk lelkét,hanem inkább mást nem tudok írni,lexarjak,mert azt nézik nekik mi az ami jó és nem kell kilépniúk a komfortzónajukbol!Persze ez a nôknek is igaz,minden kapcsolatban van egy önző fél, akihez a másiknak alkalmazkodnia kell,viszont sokezt megunjk egy idő után és ezért van a sok szakítás!A megoldás a tolerancia,ezt is lehet tanulni!!!!!

2014. nov. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Elvarasai akart lenni,bocs az elírásokért!
2014. nov. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
egy hétvége még nem a világ. stresszes időszak volt, elfoglaltátok magatokat. a minőségi együtt töltött idő nem merülhet ki a szexben. szerintem ez nem gond, mondom ezt úgy, hogy naponta igényelném a szexet általában. de van, amikor nekem sincs hozzá hangulatom. nem vagyunk mi se régóta együtt a barátommal, még egy éve sem, de már összeköltöztünk és minden a legnagyobb rendben. egy nyamvadt hétvége miatt nem kellene megrémülnöd szerintem :D emberek vagytok, te is és a barátnőd is, nem szex-gépek...
2014. nov. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Bence_ ***** válasza:
89%
"Szeretem a barátnőmet, mégis szex nélkül töltöttünk el egy teljes hétvégét. Az utalhat valamiféle (akár kezdődő) problémára?!" Utalhat arra is, hogy nektek most így volt jó. Kefélni nem kötelességből kell. Az a jó ha a párok akkor szerelmeskednek amikor nékik jó.
2014. nov. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
én is így éreztem, hogy nemfeltétlen kötelező szexelnünk, most valamiért egyikünkre sem jött rá a dolog...
2014. nov. 3. 11:26
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Úristen, bajban van a kapcsolatom! Az első 2-3 hónapban hétvégi találkozással napi 6-7-szer is gyűrtök a lepedőt, utána már csak 2-4-szer, összeköltözve meg 2-3 naponta. Tuti szakítás lesz a vége! Viccet félretéve, az ugye megvan, hogy új kapcsolat, tombolnak a hormonok, a másikból sose elég aztán kezd áttevődni a kapcsolat más prioritásokra, pl minőségi együtt töltött idő és társai. Nektek most volt egy stresszes hétvégétek amikor jobban esett összebújni, mint vadul szexelni. Van ilyen. Attól még nem rossz a kapcsolat. Ha se ő, se te nem vágytál rá az adott pillanatban az még nem gond. Ha hetekig, hónapokig ez előfordul, sőt, nem tudsz rá szexuálisan vonzó nőként tekinteni és ő se rád pasiként, na akkor van gond.
2014. nov. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
23%
igen van ilyen. :D képzeld, a nőknek nincs mindig kedvük a pasi alá befeküdni... :)
2014. nov. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!