Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Képesek lennétek rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képesek lennétek rá?

Figyelt kérdés

3 éves, boldog de a lány részéről féltéssel teli kapcsolat. Egyidősek, mindkettejüknek a másik az első. Minden stimmel, ezen az azért nem elhanyagolható dolgon kívül.

Ha egy veszekedéssorozat után a srác egy bulin smárol egy másik nővel, de érzelmileg nem jelent neki semmit és csak abban erősíti, hogy a párja kell neki, mert egyszerűen nem volt jobb, akkor ez megemészthető? Képtelenek vagyunk egymást elengedni, a láng még azóta is erősebb, de eddig is megvolt, csak a féltékenykedésem volt a gond.


Lányok, nők, ti ezt meg tudnátok valóban emészteni?

Előre is köszönöm, ha komoly választ írtok.


22/N



2014. nov. 3. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát basszus, nem csoda, hogy féltékeny vagy, ha ilyeneket csinál.

Nálam az ilyesmi abszolút megcsalás kategória, akkor is, ha nem jelent semmit elmondása szerint. Elég szar duma az, hogy megerősítésnek kell másokkal smárolni... Ha más ember kell ahhoz, hogy tudja, hogy én kellek neki, az már régen rossz. Már abból tudnia kéne, hogy én vele vagyok.

Mint mondtam, nálam ez megcsalás, így szakító ok is.


Ez nem jelenti azt, hogy ez a követendő példa, csupán az én hozzáállásom. A megcsalás olyasmi, ami mindenkinek mást jelent, mindenkinek más dolgok férnek bele egy kapcsolatba. Ezt szerintem az elején tisztázni kell. Ha a két fél elképzelései erről eltérnek, akkor keresni kell valaki mást (pl. van, aki szerint az érzelmek nélküli szex nem megcsalás, de ha a másiknak az, akkor nem fog működni a kapcsolat).


Összefoglalva a lényeg: ne másokból indulj ki, hanem önmagadból. Ha te ezt el tudod fogadni, ha téged ez nem bánt, akkor egészségetekre, sok boldogságot. Bár valószínűleg bánt téged a dolog, különben nem lennél ilyen féltékeny.

2014. nov. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt hittem valami komolyabb kérdés lesz, pl képes lennék-e embert ölni, vagy valami ilyesmi. Nos a válaszom ugyan úgy igen.
2014. nov. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A csók nekem is megcsalásnak számít. Viszont

lehet meg tudnék bocsátani de csak egyszer!!! Neked kell tudni, hogy túl tudsz-e ezen lépni, vagy az örökös féltékenykedéssel csak tovább mérgeznéd a kapcsolatot. Érthető, hogy kíváncsi, a pasik ilyenek, főleg h te vagy neki az 1. De végig kell gondolnod, bíthatsz benne 100%-osan? És miért volt "veszekedéssorozat" ha "minden stimmel"?

2014. nov. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akiből a veszekedés idegennel való bulis smárolást okoz,annak kellene egy nagy ütés péklapáttal :)
2014. nov. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezután még féltékenyebb leszel!Nézed a telóját,az e mailjeit,ha késik majd agyalsz,kivel van,biztos ott van-e ahol mondta.....húúú,hagyd a ...csába!
2014. nov. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#3-as, a féltékenykedésemen ment a veszekedés, sajnos...


Köszönöm a válaszokat!

2014. nov. 3. 22:51
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
És akkor ez a megoldás? "Várj drágám,elmegyek k urvázni,hátha megerősít hogy csak te kellesz!"Te hülye vagy?????
2014. nov. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha fiatalon ezt csinálja, akkor mit csinál majd később? Most egy csók megerősítette abban, hogy te kellesz neki (MI VAN??????), legközelebb majd szexszel is, mert akkor már semmi nem lesz elég neki megerősítésnek? Az ilyen pasit ott kell hagyni és majd találsz olyat ne félj, aki nem fog egy csepp okot sem adni a féltékenykedésre...25/l
2014. nov. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ha a párom megcsókol egy másik nőt, akkor ennyi. Nincs bocsika, anyám példáján tanulva nem szeretnék 35 évesen egy gyerekkel a nyakamban arra ébredni, hogy a férjem megcsalt és ezt csak a válóperes levélből tudom meg.
2014. nov. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
22 évesen, 3 év kapcsolat után nem hiszem, hogy megerősítésre volna szüksége. Kicsit érettebb korban, sokkal több együtt töltött idő után az ilyen botlás akár elnézendő is lehet. De most még hajtja a vére. Ha neked belefér, bocsáss meg neki, de ne éld bele magad hosszútávú kapcsolatba. Esetleg te is kacsints félre néha "megerősítésképpen". :-)
2014. nov. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!