Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kit választanátok? Jobban már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit választanátok? Jobban már nem is lehetnék összezavarodva.

Figyelt kérdés
éreztétek már, totálisan össze vagytok zavarodva? hogy egy szakítás után vágysz új érzésekre de mégis hiányzik a régi, de sem ez sem az nemjelet megoldást mert fáj elengedni a múltat, és félsz elkezdeni a jövőt? vagy fenttartod mind2őt egy minimális szintem mert egyik nélkül sem tudsz létezni egyelőre és olyan érzelmi kavarodás van benned hogy beleőrülsz?

2014. nov. 9. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt most próbáld meg úgy leírni, hogy megértsük mi is :)
2014. nov. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha szakítok valakivel, akkor annak biztosan jó oka van. Az pedig, feltehetően abban gyökeredzik, hogy nem szerették vagy nem bíztak meg egymásban eléggé.

Végezetül egy idézet:

"The new is allways better!"

--Barney Stinson, 2011, New York City

2014. nov. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hú! Ez bonyi :D De kb. én is így éreztem valamikor... csak nekem sikerült elengednem a régit, szrintem próbáld meg te is ;) Ha nagyon nem megy, akkor próbáld meg összeszedni a negatívumokat a régiben, és csak arra gondolni... Akkor tuti menni fog :D Legalábbis nekem így működött :D
2014. nov. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Maradj akkor egyedül kicsit, ne ugorj rögtön más karjaiba. Annak nem annyira jó a vége...Én például most egyedül vagyok... Nem annyira király, mert egyedül is lakom, a munkám sem olyan, h sok ember van körülöttem... Hát most rá vagyok utalva, h magammal foglalkozzam...
2014. nov. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Itt azt kell eldontened hogy mit akarsz? Azt tanacsolom maradj egy k icc sit egyedul, es ahogy telik az ido, rajossz hogy melyik a fontosabb, a regi kapcsolat, vagy az uj? Megjegzeznem hogy egy rehi kapcsolatban is lehet ujdonsag es ha rajossz mondjuk hogy szivesebben tancolnal vissza, es ugy erzed van esely akkor tedd azt sokan azt mondjak hogy ha szakitott 1 par, akkor nem jo ujrakezdeni... En erre azt mondom hogy attol fugg mi volt az ok :)
2014. nov. 10. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előbb lépj túl az exen, és csak utána kezdj valaki mással.
2014. nov. 10. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!