Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges hogy nem "gyermeksz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy nem "gyermekszerelem, ,?

Figyelt kérdés
Ha visszaemlékszem,már elsős koromban is ilyen "szerelmes kisleány,, voltam,de egyeltalán nem vettem komolyan a dolgot.Neg kell jegyeznem 3 éves korom óta orvosok körül forgok,és már óvodában is furcsálták a óvónőim,hogy jóval érettebb vagyok a többieknél.De visszatérve:A fiú a barátom volt.Teltek múltak az évek 3.ban Összejöttünk.(újabb megjegyzés ő is olyan komoly ember volt mint én)Persze,ne gondoljon senki semmi rossza,mi jól tudtuk,hogy az édesanyám leordította volna a fejünket ha komoly dolgot(csókot,tapizás)egyebet csinálunk ilyenről nem is volt szó.De puszi,kéz a kézben ilyesmik voltak telt múlt az idő.4-ben teljesen úgy éreztem,hogy elválaszthatatlanok lettünk...Igen ám,de egy másik iskolába mentünk át,és ott meglátott egy csajt,és engem dobott érte...Csak egy volt a bökennő !Ezt mindenki előtt tette,és az a lány védett meg engem,mert jó barátok vagyunk.Utána a srác folyamatosan piszkált,és ez így ment 5. fél évéig,de énn nem bíram elviselni,hogy egyedül vagyok,nem hazdom még mindig szomroú vgayok,ha erre gondolok,és úgy érzem mintha vonzalom lenne még mindig felé,de már kezd emúlni az érzés.de emberek 13 éves vagyok,hogy tudhatok így szeretni egy embert hogy 1 év után is.. ?

2014. nov. 19. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Lassan háromszor annyi idősen mondom, hogy már jóval fiatalabban is teljesen intenzíven lehet megélni minden érzelmet, legyen az szerelem, gyűlölet, fájdalom.
2014. nov. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én eltudom képzelni,hogy szereted,bár elég ritka ilyen fiatalon a szerelem,szerintem te sem vagy még az:) Az igaz szerelem az nagyon összetett dolog és intenzív,elhiszem,hogy fontos neked,de még ha érettebb is vagy a korodnál az igaz szerelmet emlegetni túlzás.
2014. nov. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szeretet nincs korhoz kötve, bár az is lehet, hogy inkább ragaszkodást érzel iránta... Talán 10 év múlva találkoztok és összejöttök és akár még családot is alapítotok. :)
2014. nov. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki válaszát..:)
2014. dec. 5. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!