Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek ha baratnom nemerzi azt hogy szeretem?

Figyelt kérdés

2014. nov. 27. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
csinálj lekváros buktát.
2014. nov. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hahaha..
2014. nov. 27. 18:05
 3/10 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy nem érzi?
2014. nov. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
azt mondta hogy o mar nem erzi hogy szeretem. inkabb csak kihasznalom..
2014. nov. 27. 18:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát gondolom megváltozott a viselkedésed felé ha korábban érezte most meg nem. Kérdezd meg pontosan mit teszel vagy nem teszel amiből ezt szűrte le.
2014. nov. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Magából indul ki, mert ő nem szeret téged és fél, hogy lebukik előtted.
2014. nov. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
en nem valtoztam. csak annyiba hogy mar nemvagyok annyira feltekeny. mert megbizok benne
2014. nov. 27. 18:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez a csaj nem szeret téged, és hülyére vesz.De még szüksége van rád, gondolom anyagi érdek, lakhatás vagy bármi más.Ezért tart még maga mellett.
2014. nov. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem elunk egyutt meg semmi ilyesmi.. ha nekem van penzem akkor en veszek valamit ha neki van akkor meg o
2014. nov. 27. 18:18
 10/10 anonim ***** válasza:

haza szoktad kísérni?


valamit nem csinálsz mostanában amit régen igen?


nálunk is ez volt a gond.. hogy úgy éreztem hogy a barátom nem szeret, mert egy idő után nem kísért haza, nem találkozunk hét közben, nem jött ha beteg voltam, nem kaptam hónapfordulósat (nem vártam el, az ő ötlete volt, de mostanra ez a lelkesedés is eltűnt), péntektől vasárnapig velem volt, rengeteget beszélgetett velem, sokáig maradt.. most meg.. alig beszélünk, veszekszünk, nem mond semmit, én örülök mindennek, meg próbálom hívni, de semmi.. :( így a szakítást láttam.

aztán szépen leültünk, átbeszéltük, sírtam, ő nem értette, elmagyaráztam neki, hogy nekem rosszul esik, hogy a régi szép szokásokat már nem tartja meg, mindig nemet mond mindenre.

aztán most igyekszik, hozott csokit, most is beteg vagyok, lejött meglátogatni, megvár, hazakísér a sötétben, gyengédebb, többet ölel..


tudod ha eltűnik a gyengédség, az intimitás, a kedvesség, vagy egyszerűen csak több szeretetre vágyik egy lány, de ez nincs meg, akkor bántja, fáj neki, és szeretne tenni ellene, és ezzel fejezi ki. hogy nem mtuatod ki, vagy nagyon rosszul.


u.i.: én sem érzem még, de legalább már ott tartunk, hogy maradunk együtt, és dolgozunk azért, hogy ne csak a pasi legyen boldog.

mert igen, lehet olyan is benne, hogy ő úgy érzi, hogy sokat tesz érted, de te nem érte. érted.


üljetek le, beszéljétek meg. legyél nyugodt és nyitott amit mond. én 2,5 órán át panaszkodtam, és a végén egy kicsit jobban éreztem magam.

2014. nov. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!