Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerethetek még a barátnőmbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerethetek még a barátnőmbe?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel de még nem érzem azt hogy szerelmes lennék belé. Korábban már volt 2 párkapcsolatom és mind a két lányba beleszerettem amikor járni kezdtünk de a mostaniba valahogy nem tudok. Aranyos,kedves,jól néz ki minden rendbe van vele de mégsem érzem magamat 100%-ig boldognak. Nincs meg az egésznek a varázsa ahogy egy új kapcsolatban az szokott lenni. Sokan örülnek nekünk és mások véleménye szerint is jó párost alkotunk. Nagyon rosszul érzem magamat ebben a helyzetben és úgy érzem hogy ő jobban akarja ezt az egészet mint én. Előtte még 2 lány között vaciláltam de végül rá esett a választás. Nem tudom mit tegyek, nem akarom megbántani de ugyan akkor magamat sem akarom az örökkévalóságig őrülni ezen. Köszi hogy elolvastál sokat segítenél a véleményeddel, tanácsoddal.

(18éves fiú)



2014. dec. 15. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vess véget neki, ha nem akarod igazán. Így nem leszel boldog és a csajt sem tudod boldoggá tenni, szóval igazán egyikőtöknek sem jó.

Ez a véleményem. 18/L

2014. dec. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 PearlDiver ***** válasza:
Szerintem mondd el neki, hogy mit érzel, és bízd rá hogy szeretne-e a szerelmedért küzdeni, vagy inkább hagyjátok.
2014. dec. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A másik probléma hogy a barátaimnak és a szüleimnek is szimpatikus. Mindenki azt hiszi minden rendben van.
2014. dec. 16. 09:51
 4/7 Manó11 válasza:
szerintem se folytasd,ha nem vagy vele igazán boldog.mondd el neki,fájni fog de majd talál mást
2014. dec. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hagyd az egészet. Amúgy meg kit érdekel, hogy ki mit mond/gondol. A te kapcsolatod, rólad szól, neked kell boldognak lenned. Inkább szakíts most, mielőtt a lány teljesen beleéli magát.

Off: Én eddig halál komolyan abban a hitben éltem, hogy az emberek előbb szerelmesek lesznek és utána kezdenek el járni...

2014. dec. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Manó11 válasza:
én is azt hittem,hogy ha egy srác meg egy lány szerelmes lesz egymásba,aztán kezdenek járni
2014. dec. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerelmes vagyok!
2015. ápr. 11. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!