Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert viselkedik ellentetesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert viselkedik ellentetesen?

Figyelt kérdés
Ő szakítottvelem, mindig mondta,hogy milyen szerencses,hogy megtalalt engem es velem kepzeli el az eletet,valamint,hogy nem szeret a volt baratnoirol beszelni,de velem vegre el tudja kepzelni a jovojet,a szakítas derült egbol villamcsapas volt szamomra,de valoszinuleg rajott a szabadsagvagy.Mikor meg kerestem mindent megtett,hogylassam hogy o tul van rajtam,csajozik,feltekennye probalt tenni,es a viselkedese teljesen megvaltozott.Amikor mar nem tudott ezzel bosszantani,befejezte a feltekennye tevest es úgy csinalt,mintha egyszer en lennek a legnagyobb ellensege,majd mjntha nem is ismerne,es kitorolt a kozossegi oldalakrol,pedig mar semmit nem hallott rolam jo ideje...

2014. dec. 26. 21:50
 1/1 anonim válasza:
Csak rosszul esett Neki, hogy ennyire nem érdekled. Bár amit tett Veled, az elég nagy "szegénységi bizonyítvány" a részéről! Azt javaslom felejtsd el egy életre és ne is foglakozz ilyen alakokkal!
2014. dec. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!