Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy 27 éves nő 1 hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 27 éves nő 1 hónap randizás után nem tudja mit akar, érdemes rá még várni szerintetek?

Figyelt kérdés

2015. jan. 9. 06:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Felesleges. Nem kellesz neki, csak huzza az idot. Engedd el
2015. jan. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jan. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11%

Kakilnom kell.



:(

2015. jan. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Érdemes rá várni :)
2015. jan. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
az attol fugg milyen no :)
2015. jan. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem érdemes. Azért van egy határ, amíg tartson egy férfi türelme és azt sose lépje át egy nő miatt se.


Nekem is volt ilyen, hogy 1,5 hónapot vártam egy lányra, hogy eldöntse mit akar, meg hogy hátha is fekszünk. Egyikből sem lett semmi. Közben nem ismerkedtem másokkal és elment 1,5 hónap az életemből.


Nekem van már egy ilyen szabályom többek között az előbbi miatt is, hogyha 6 randi vagy 15 nap után (az első randitól számítva) egy lány még mindig nem tudja mit akar, akkor hagyom a fenébe. Van kismillió másik lány, aki meg tudja mit akar és akkor inkább velük foglalkozom.

2015. jan. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogy nem szerelmes, az biztos. Akkor meg minek a kapcsolat?
2015. jan. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7:


Ha csak olyanokkal lenne szexuális kapcsolatom, akikbe szerelmes vagyok, régen megőrültem volna. Kb. 2-3 évente szoktam szerelmes lenni.


De eközben attól ugyanúgy vágyom a fizikai intimitásra, szexuális kielégülésre is.

2015. jan. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet azért "nem tudja eldönteni mit akar" mert közben másokkal is randizik, de úgy van vele, hogy "nem akarja bezárni a lehetőséget mert ha nem jön be a többi te még mindig ott leszel".
2015. jan. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Ha egy not nem lehet felszedni2-3 heten belu,akkor az felejtos.
2015. jan. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!