Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kezdjek a helyzettel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a helyzettel?

Figyelt kérdés

Tehát a problémám a következő. Körülbelül egy hónapja találkozgatok egy fiúval, és minden alkalommal remekül érzem magam vele, intelligens, vicces, érdekes. Tulajdonképpen akár tökéletesnek is nevezhetem. Viszont az a baj, hogy szinte semmit sem érzek iránta. Amikor oda kerül a helyzet hogy tudom higy meg akar csókolni, gyorsan megölelem, mert nem érzem hogy akarnám a csókot. Én neki, nekem pedig ő lenne az első.

Tehát meg kéne neki mondanom hogy ezt hagyjuk abba, vagy pedig még folytassuk, hátha érzekajd valamit?

16L



2015. jan. 28. 19:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

8:

Ne így gondold. Ha megvan két ember között a valódi fizikai vonzalom, a valódi érzelem, akkor nagyon hamar képesek egymással fizikai intimitásra (csókra, majd szexre is).


Én ezt vallom.


Szerintem te csak még nem találkoztál olyan emberrel az életedben, akivel annyira vonzódtatok volna egymáshoz, hogy a fizikai intimitás is hamar kialakuljon. Ha valaki tényleg egy hullámhosszon vagy, akkor mi sem természetesebb, mint hogy az első-második randin például csókolóztok egymással. Ez egy nagy fokmérője a vonzalomnak két ember között.

2015. jan. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!