Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ennyi még belefér? Megbocsássa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi még belefér? Megbocsássam neki?

Figyelt kérdés
A barátommal két éve vagyunk együtt (ő 22, én 19). És tegnap bevallota nekem, hogy csókolózott egy lánnyal. Nem történt több és a lány kezdeményezett. Azt mondta megbánta és, hogy csak engem szeret, a lánnyal szembe semlegesek az érzései. Értékelem, hogy elmondta és nem titkolta el. A lány az egyetemi csoporttársa szóval mindennap találkoznak, ezért egy picit félek, hogy a csaj újra bepróbálkozik. Ráadásul a lány tisztában volt bele, hogy a pasim nem szingli. Mit tanácsoltok?

2015. jan. 29. 22:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha a kapcsolatotok előtt történt, akkor ne akadj ki rajta.
2015. jan. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
Ha valóban a lány kezdeményezett, akkor azért mondta el, mert tényleg nagyon sajnálja. Szerintem ő is figyelni fog arra, hogy ez ne történjen meg újból, fátylat rá.
2015. jan. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
legalább őszinte.. várj még és meglátod :)
2015. jan. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%

öld meg a csajt, én azt tenném

pofátlan kis ribi lehet az a csaj, de azért a barátod körmére is sűrűbben néznék a helyedben

2015. jan. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
A csajt gyilkold meg, a pasidat meg vágd ki mint macskát szarni. NEM fér bele. ugyanolyan megcsalás mintha megdugta volna.
2015. jan. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%
Kellemetlen helyzet, de egy esélyt még adhatsz a barátodnak.
2015. jan. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Élmény lehet együtt lenni veletek, ha már egy nem szándékosan elcsattant csók miatt szakítanátok. Valaki letámad az utcán engem részegen és lesmárol, már mehetek és akár költözhetek is össze vele, vigyem a cuccaimat a francba? Ne már, lányok!
2015. jan. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Biztos voltak előzmények.

Méllyen, hosszasan beszélj vele róla.

Nem véletlen vallota be.

Lehet nem élte ki magát, de most míg ily korai megbocsájthatsz neki, de bezsélgetés végén elkell neki mondanod ne csináljon hülyeségeket, ne fenyegesd ne mond neki ha még egyszer stb, így nagyobb esélye van bevallja alehetséges következőt.

Sok sikert. :(

2015. jan. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Fish1 ***** válasza:
100%
Valószínűleg lelkiismeretfurdalása volt és ezért mondta el. Viszont az, hogy a csaj kezdeményezett, csak az érem egyik oldala és ezzel hárítja a felelősséget. Mégpedig azért, mert ő meg hagyta és belement, hogy a csók elcsattanjon. Ha nekem van egy párom, akit szeretek és valaki meg akarna csókolni, eltolnám magamtól és kész. Szerintem ez esetben a bizalom odalett a kapcsolatodból, amit nem biztos, hogy helyre tudtok hozni.
2015. jan. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Vele maradhatsz,de soha többé nem fogsz bízni benne!
2015. jan. 30. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!