Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert vagyok ilyen feltekeny?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vagyok ilyen feltekeny? Mit tegyek, hogy ne feltsem ilyen gorcsosen a szerelmem?

Figyelt kérdés

21 eves lany vagyok a volegenyem pedig 27 eves. Nagyon szeret engem ketsegtelenul. En viszont felek, el fogom kergetni magam mellol. Pl. Egyik este egy barban ultunk es a munkatarsa mondta, hogy mehetnenek bowlingozni a szandrahoz. Es hogy a szandra egy holland csaj akinel dolgoztak (epitoipar). En mar belul fortyogtam, hogy a Csaj biztos valami bombazo es kitudja miert akarnak oda menni.

Tegnap pedig egy filmrol volt szo, amit a baratom mindenaron meg akart nezni, mert annyira szereti. Es hogy milyen vicces hogy egy csunya csaj azt hiszi ot nezegetik a strandon pedig csak a ket jo csajt bamuljak mogotte. Marpedig nekem eszembe nem jutna barkire is azt mondani neki hogy ez vagy az jo pasi. Nekem rosszul esik, hogy o mas lanyokra is ezekszerint jo csajkent nez. Sirtam egesz este es nem mondtam el neki mi a bajom mert mindig csak felidegesitem es ravagja hogy nem erdekli a hulyesegem. Viszont igy hogy nem mondtam el ugyanugy nem szoltunk egymashoz, de most nem azert, mert szolni mertem, hogy valami nem tetszik, hanem pont azert mert nem mondtam el. Mit tegyek? Ha egyszer felkapom a vizet mit csinaljak? Ne mondjam el ha bant valami? Megbeszelni is nehez vele ha gondom van mert megsertodik es felvallrol kapom a valaszokat.



2015. febr. 2. 11:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, a Szandrarol kiderult, hogy 3 eve dolgoztak neki es a ferjenek. 40 eves es van egy bowling barjuk a haz alatt.
2015. febr. 2. 11:28
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos súlyos önértékelési zavaraid vannak. Ezt egy kérdésre adott válaszok százai sem oldják meg. Ezen csak pszichoterápia segíthetne, ha belátod, hogy ez az állapot megmérgezi a kapcsolatodat. Eleve bele se kellett volna menned, de persze a vonzalom felülírja a racionalitást. De ha eltérő fejlődési szinten van a személyiségetek, akkor annak hosszútávon nem lesz jó vége. Tehát terápiára volna szükséged.
2015. febr. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az elhiszem h nem esik jól neked, h másra is mondja h csinos. De lásd be h inkább ez mint h a szemedbe hazudjon h milyen csúnya ha valójában nem így gondolja.

Én is féltékeny voltam. De rájöttem, h ha meg akar csalni akk úgy is meg fog. Ha nem akar mert szeret akk nem fog. El kell fogadnod azt h nem tudod irányítani a másikat. Van saját akarata, vagy téged választ vagy nem...

26F

2015. febr. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez betegség. Hiszti, depresszió. Orvoshoz kell menned.
2015. febr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány, bizalomhiány.
2015. febr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, ezt mondtam is neki hogy nagyon nagyon nehezen bizok meg barkiben es zavarja is hogy nem bizok benne. Nagyon szeretnek megoldast talalni. Olyan boldogok lehetnenk ha nem kapnam fel a vizet minden ilyesmi kis hulyesegre.
2015. febr. 2. 11:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Kezdd el epiteni a szemelyiseged. Tanulj ujat. Vallalj pluszmunkat, h tobbet keress. Az is ad onbizalmat. Amit a terapeutara koltenel, abbol vehetsz uj ruhatarat es sportberleteket. Legyenek barataid. Ez bevalik , hidd el. N
2015. febr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Marciustol lesz munkam, ha minden jol megy. Egy hete koltoztem ki kulfoldre a baratomhoz. Mar alig vartuk, de amiota itt vagyok szinte minden estere osszevesztunk. O egesznap dolgozik en meg csak varom hogy estenkent hazajojjon...es napkozben szet unom magam. Szerintem ez is csak ratesz egy lapattal.
2015. febr. 2. 12:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne tartsd magadba, engem teljesen tönkretett. Komoly önértékelési problémáim vannak és ez csak rontott rajta.
2015. febr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!