Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit a megcsalásról, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit a megcsalásról, és azokról a vallásokról, amik tiltanak minden testi kapcsolatot házasság előtt?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok arról,ha valaki azért lép félre,mert a barátja/barátnője a házasságig nem akar semmit,de a másik fél meg tapasztalatot akar gyűjteni és ki akar próbálni bizonyos dolgokat?

2015. febr. 5. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
azt hogy a bölcs nem nősül.és nem vár :d
2015. febr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Azt, hogy idióta mindkettő.
2015. febr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem azért akarok félrelépni,mert nem szeretem a párom,hanem a tapasztalatot akarok szerezni és nem nagyon hiszek ebben a "házasságig semmilyen testi kapcsolat nem lehet" szövegben.
2015. febr. 5. 21:08
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Én sem hiszek ebben a dumában, ezért nyilvánvalóan nem is kezdenék olyannal, aki így áll hozzá a kérdéshez. A megcsalás még ebben az esetben sem elfogadható, tapasztalni lehet ketten is, de ha ő nem partner hozzá, akkor nyilván nehéz. Ilyen brutálisan vallásos alakkal meg aztán főleg nem állnék össze. Nem illenénk egymáshoz.


22/l

2015. febr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Ja ja persze. Én se hiszek az ilyesmiben, de akkor hagyd ott, éld ki magad, majd pár év múlva keress komoly kapcsolatot, ha már elég tapasztalatot gyűjtöttél.
2015. febr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Ha tudnám valakiről, hogy mennyire vallásos, sose jönnék össze vele. De tegyük fel, mondjuk én összejönnék egy fiúval, akit korábban nem ismertem és kiderülne, hogy a vallása miatt nem élhetünk szexuális életet, bármennyire lennék belé szerelmes, nem hiszem, hogy folytatni kívánnám a kapcsolatot.

Ebbe így belecsöppenni furcsább, mint így nevelkedni.

Mindig a kevésbé vallásos fél inná meg a levét. Gondolom pár hónap után meg úgy se házasodnának össze.


Kérdező, szerintem félrelépni semmiképp ne lépj félre, inkább szakítsatok, mert rosszabb lesz a megcsalás, mintha tisztáznátok ezt az egészet.

2015. febr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Én álszent dolognak tartom:)


Egyet értek az előttem szólóval,aki azt írta,hogy keress mást.Ne lépj félre,ne alázd meg.Ezt senki nem érdemli.

Inkább mond meg neki,hogy neked ez így nem megy és pont.


20/L

2015. febr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
13%
1-es jól mondta: bölcs nem nősül és nem légvár :d
2015. febr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Azt, hogy ne legyenek együtt. A vallásos keressen magának vallásost, aki ugyanolyan hülye elveket vall, mint ő, a másik meg szerezzen tapasztalatot másokkal, akik nem ragaszkodnak ilyen ezer éves baromságokhoz. Így nem kell megcsalni egymást, se kompromisszumot kötni és várni. Egyértelmű, hogy két ellentétesen gondolkodó ember nem illik össze, és itt most mindegy, hogy miben nem értenek egyet.
2015. febr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon jo. Miert kell tapasztalat? Nem az a legjobb ha egy valakije vagy? Mi a kulonleges a 35. csajban/fiuban? Egyaltalan nem osregi felfogas. Csak azert hogy abrandozhass hogy milyen volt a masikkal?,f@stalicskak
2015. febr. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!