Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Próbálkozzak? Ti mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzak? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit elég rég óta ismerek, sokáig osztálytársam volt, most már nem az. Eddig nem figyeltem fel rá sajnos, most viszont megkedveltem, sőt, bele is szerettem :) Eléggé visszahúzódó típus, talán azért nem vettem észre eddig, de pár hónapja egy nagyobb változáson estem át ("elkezdtem élni", azaz nem a gép előtt punnyadok, meg a szobámban vagyok egész nap). 2 hónapja dumálok vele napi szinten órákat, sajnos volt egy öngólom, amikor elmondtam a csajnak, hogy mit érzek, sajnos nem személyesen, hanem üzenetben (azóta megbántam, eléggé gáznak is tartom :\). A csaj egyből rávágta, hogy maradjunk csak barátok, de azóta is ugyan úgy dumálunk, semmi se változott. Én úgy gondolom, hogy érdemes érte küzdeni, igaz eddig 6/6 pasit elutasított, de én nagyon szeretem és szeretném ha ezt ő is tudná :) Azt gondoltam, hogy ha vége a vizsgaidőszaknak, akkor újra próbálkozok, mert eléggé elfoglalt, lehet hogy ez is közbejátszott az elutasításnál. Nagyon sok barátja azt mondja, hogy van nála esélyem, csak ne siessem el a dolgokat.

17/F



2015. febr. 7. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a csaj? Valószínű hogy van esélyed, sok ember van hasonló esetben. Valaki csak 1-2 év után döbben rá, hogy az ember aki a barátja, akire mindig is számíthat, a szerelme. De ne ijeszd meg és ne rohand le, légy megértő. Lányoknál 16-tól 18-éves korig elég változó a helyzet. Fél év alatt nagyon sok dolog változik a fejükben. Szóval légy megértő ne add fel, de azért papucs se legyél.
2015. febr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbálkozzál még, de csak úgy vizsgaidőszak után, ahogy írtad. Az biztos, hogy jól kijöttök. Vigyázz arra, hogy ne "barátiasodjon" el a kapcsolat, nehogy friend zone-ba kerülj teljesen. Szóval lehet, hogy jó lenne, ha pl. bókolnál neki, de vigyél semmit túlzásba. De ez csak az én ötletem, te alakítod a dolgokat :)


20/F

2015. febr. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a lány fél évvel idősebb nálam. Szoktam neki bókolni, de ezt szerintem már megszokta... :D Nem viszem túlzásba, de azért nem évente mondok neki egyet. Tegnap is egy dolog miatt szomorú volt, egész délután próbáltam elterelni róla a figyelmét, felvidítani, látszólag 1 kicsit sikerült.
2015. febr. 7. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!