Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudassam vele hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudassam vele hogy tobbet akarok?

Figyelt kérdés
Lany vagyok es nagyon joban vagyok az osztalytarsammal szinte legjobb baratok vagyunk de en tobbet erzek iranta. Kulsore tetszunk egymasnak de megis meg csak baratsag alakult ki koztunk mert volt egy lany aki elegge behalozta ot de kezd kiabrandulni belole. Hogy csabitsam el hogy mutassam ki diszkreten hogy tetszik?

2015. febr. 7. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
nem beszélj vele véletlen se, füstjelekkel vagy morzével tudasd vele :D
2015. febr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tegyél utalásokat, dicsérgesd, de ne túl nyomulósan:) , és kerülj vele testi kontaktusba ( ez alatt az érintést értem) és próbál a közelébe maradni, de ne tűnj könnyű nőnek se
2015. febr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Schubell ***** válasza:
Őszíntén, és nyíltan közöld vele hogy mit érzel.. Ha húzod az időt, és egyáltalán nem teszel semmit... vagy körbe hálózod az egészet... minden féle mázzal, lehet észre sem fogja venni...! Cselekedj mielőtt lecsapják a kezedről.
2015. febr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyertelmu hogy beszelgetek vele:D hat ha az egyik legjobb baratom? Csak nem akarok raakaszkodni meg hogy mondjam el? Mikor? Ez nehez
2015. febr. 7. 16:03
 5/9 anonim ***** válasza:
verd meg egy papuccsal ... egyébként.. itt a valentin nap, hagyj először egy névtelen cédulát a táskájában/tolltartójában amit biztosan meg fog nézni, majd kérdezz rá nála és mondd meg, hogy te voltál.. szerintem aranyos dolog :D hasonlóképpen lettem én is ilyen áldozata, csak szülinap miatt :D azóta együtt vagyunk :)
2015. febr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok keserűségtől óvod meg magad, ha nem osztálytárssal kezdesz. Hamar vége, aztán évekig leszel vele összezárva, és naponta látod, amint más lányokkal enyeleg.
2015. febr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszi az eddigi valaszokat:) majd valamilyen buliban megprobalom. Amugy mindjart 16 eves vagyok
2015. febr. 7. 16:07
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretnek nagyon kezdemenyezni mert ugye lany vagyok azzal elveszem a vadaszat elmenyet:D az nem erdekel hogy osztalytarsam akkor is ha hamar vege lesz eleg intelligensek vagyunk szerintem ahhoz hogy ezt tudjuk kezelni
2015. febr. 7. 16:10
 9/9 anonim ***** válasza:

Kit érdekel ha Te kezdeményezel? Senkit. Te is ugyan úgy megmondhatod a tutit, vagy vársz csendben meghúzva magad amíg valaki "le nem vadász"?....


:DD

2015. febr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!