Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lehet vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lehet vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés

Sziasztok anno akartam vele járni de ő velem nem. Mindig csak talánt válaszolt , mert akkor nem rég szakított a volt barátjával. Próbált kihasználni anyagilag és nem nagyon vállalt fel csak a hiúságának voltam jó. Ezek kb 8 hónapja voltak most viszont érzem rajta hogy szeret. Volt hogy szakítottam vele , de mindig vagy hívogat vagy ide jön a házunkhoz. Nagyon sokszor meg is hív sőre , éterembe és moziba is. Eddig többször hívót meg engem mint én őt látszik hogy jó szívű. Volt hogy mellette volt egy másik nő mind ketten tudtak egymásról. Zavarni zavarta de mégsem lépet le. Születésnapra , karácsonyra is gondolt rám igaz kis aprósággal de ezt is nagyra értékelem. Viszont szex nincs köztünk mert ő vallásos és csakis házasság után hajlandó. Petting van köztünk és az bármikor , bárhol és ez is valami fenomenális vele. Mindig mikor szakítottunk ő kereset engem és soha sem kerestem őt. Mellesleg ő nagyon csendes vissza húzódó lány de velem mégis képes el lógni sőt volt hogy reggel ment haza. Anyukája úgy látja hogy nagyon belém van esve.

Helyes írási hibákért és a fogalmazásért előre is bocs. Jó éjt és szép álmokat mindenkinek. :)



2015. febr. 15. 23:24
 1/1 anonim válasza:
Tuti hogy szerelmes..ha tényleg így történt minden ahogy leírtad akkor 100%. Viszont tényleg meglephetne egy magyar helyesírás szabályai könyvel!:))
2015. febr. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!