Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítsak vagy várjak? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy várjak? Mi lenne a helyes döntés? 26/N

Figyelt kérdés

Sziasztok,26 éves nő vagyok, a párom 27 éves. Bő négy hónapja ismerkedtünk meg, és alkotunk egy párt. Én nagyon odáig vagyok érte.Viszont kb egy hónapja egy beszélgetésünkkor kiderült, hogy ő nem szerelmes belém. Azt mondja, ez még akár változhat is. Én azonban, magamból kiindulva, ebben nem hiszek. Szerethet nagyon, ragaszkodhat majd még jobban hozzám, de ha eddig nem volt szerelmes, ezután kétlem, hogy az lenne. Továbbá azt is mondta, hogy még középiskolában volt nagon szerelmes egy évfolyamtársába, akivel nem lett semmi, és hogy azokba a lányokba se volt szerelmes, akikkel előttem járt. ( 3 komolyabb kapcsolata volt előttem)

Az eltelt hónapban többször azon kaptam magam, hogy agyalok, figyelem a jeleket, hogy mennyire szeret, és sajnos azt vettem észre, hogy bár szeret, és figyelmes, én nem látom az ő szemébe azt, amit egy szerelmes emberébe látni. Látom a vágyat, látom a szeretet, de azt a bizonyos pluszt nem. Érdemes várni? Attól félek, jól elleszünk, aztán esetleg pár év múlva majd rájön, hogy mégsem én vagyok az igazi. Persze tudom én, hogy a szerelem se véd meg ettől, de mégis, olyan jó érzés lenne, hogyha szerelmes lenne belém.



2015. febr. 21. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez kevés lenne,de ez én vagyok.Neked kell eldöntened,beéred-e ennyivel.Ez így szerintem nem az igazi.
2015. febr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Dobjad! Van választék 28 f
2015. febr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 B.G 88 ***** válasza:
100%

Szia!

Erre nincsen konkrét válasz, bár a szavaidból kivehető,hogy te nem pár évre terveznél vele, erre viszont nincsen garancia sem szerelemmel sem nélküle.

Nekem az a tapasztalatom,hogy akibe nem lesz szerelmes az ember fia(pl én) később nem fog kialakulni ilyesmi. (de ez nem szakító ok, kivéve akkor,ha te konkrétan kölcsönös szerelemben szeretnél élni valakivel)

2015. febr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 éves nő vagyok és sajnos én se tudok szerelmes lenni senkibe, sosincs meg a láng ami kamaszkoromban egyszer megvolt :( nem tudom mi lesz így velem :(
2015. febr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

háát, én a helyedben szerintem szakítanék, mert ha eddig nem lett, akkor már nem is lesz szerelmes. de ki tudja képes lennék-e rá úgy, ha én az vagyok :/

csak te tudod eldönteni, hogy képes vagy-e ezzel a tudással együtt lenni vele..

2015. febr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én először 12 éves korom körül voltam nagyon szerelmes egy osztálytársamba, majd utána 22 évesen, az első páromba. Most meg a jelenlegi páromba. szóval én se vagyok az a bárkibe beleszeretek típus.
2015. febr. 21. 20:04
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem pasiként zavarna, ha a barátnőm (ha volna) nem lenne szerelmes belém, hanem csak úgymond ellötyögne mellettem. Kell az a plusz vágy, érzés, amit csak a szerelem adhat. Pár év alatt persze úgyis elmúlik, de szerintem fontos része egy kezdődő kapcsolatnak.

4 hónap alatt ki kellett volna alakulnia, ha magamat nézem, már 4 randi után az szoktam lenni. :D

A helyedben adnék még egy kis időt, és ha nem változik, és továbbra is zavar, akkor lehet elgondolkodnék megint azon, hogy vége legyen.


28F

2015. febr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nőként nekem eddig minden kapcsolatomnál 3 hónap volt az, amikor ki tudtam mondani, hogy szerelmes vagyok. Magamnak is és a páromnak is. Viszont nyilván már előtte is éreztem, hogy mennyire mozgat meg engem a párom. Volt olyan, akit hiába szerettem volna szeretni, szerelemmel nem tudtam. 1,5 hónapnál éreztem, hogy nem megy. Egyetértek az utolsóval, kicsit szerintem még várhatsz és aztán kiderül.
2015. febr. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
tedd ki a szűrét! az idő ellened dolgozik, nem vagy már mai csirke. pasik terén választék úgyis van!
2015. febr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!