Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Történt már veletek hasonló?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katka1111 kérdése:

Történt már veletek hasonló? Működik-e egy kapcsolat szenvedélyes szerelem nélkül?

Figyelt kérdés
Kb. 5 hónapja járok egy pasival, aki igyekszik nekem megfelelni, a kedvemben járni. Viszont érzem, hogy nem szerelmes belém igazán, nincs benne irántam az a szenvedély amire vágyok. Nekem Ő nagyon tetszik és úgy érzem beletudnék szeretni, de visszatart ez az egész, nem tudom magam teljesen elengedni egy ilyen kapcsolatban. Előttem 3 évig járt egy lánnyal, akiről még mindig lelkesen beszél. Félek, csak megalkuvás vagyok részéről, amolyan pótlék. Hasonlóan gondolkodunk és hasonló a családi hátterünk stb. , mégis nem tudom érdemes-e maradni egy ilyen kapcsoltaban.

2015. márc. 5. 17:40
 1/1 Veronika132652 válasza:

En mar egy eve nem erzek semmit az exem utan es meg csak most szakitottam vele....

Nekem eddig mukodot....

A stakitasom oka meglattam egy ferfit aki pont ugyan abban a pillanatban nezett a szemembe amikor en fel pillantottam...

Szerelem elso latasra mind ket oldalrol....

Nem birtam csak a nagy o-re gondolni.... A szivem fajt nelkule majd meg hasadt... Igy ugy dontottem szakitok az exemmel 6ev utan es a szivemre hallgatok..

Mielott meglattam volna a nagy o-t addig semmi gondom nem volt az exemel... Remelem tudtam segiteni

2015. márc. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!