Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet megtudni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megtudni, hogy egy nő kurtizán jellem, vagy normális értékrendű nő? (részletesebb kérdés)

Figyelt kérdés
Régóta szeretnék egy igazán normális nővel megismerkedni.Ahogyan végig néztem az életemet,komolytalan gyakorlatilag ágyról ágyra járó nő volt az életemben.Jó lenne ha már a legelső találkozásnál,vagy valamilyen apró jelből észrevételből meg tudhatnám,hogy melyik nő típus áll előttem.Megérdemelném már végre azt,hogy olyan nővel találkoztak aki komolyan veszi a szerelmet,és ugyanugy családot,gyerekeket akar mint ahogyan én ! Ebben kérném a segítségeteket 36 éves férfi.

2015. márc. 6. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Nincs olyan, hogy kurtizán jellem. Ha egy nő félrekefél, az mindössze annyit jelent, hogy valamit nagyon nem jól csinálsz. Ne a nőkben keresd tehát a hibát. Oks?
2015. márc. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
# 1 Mega-papucs.
2015. márc. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem akartam leírni de akkor leírom.Nálam az a kurtizán típusú nő: Aki gyakran váltogatja a partnereit.Nem áll meg a férfi mellett,és az egész kapcsolatba csak a szex a fontos számára.És párhuzamosan több pasival van kapcsolata.Írhatnám csúnyább szóval is,de a kurtizán is ugyanazt jelenti !
2015. márc. 6. 18:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha eddig csakis ilyen nőkkel hozott össze a sors, akkor gondolkodj el, hogy ez vajon miért lehet. Lehet, hogy rossz helyen, esetleg rosszul ismerkedsz.

Sarkított példa: egyik ismerősöm arról panaszkodott, hogy minden lányt csak a pénze érdekel. Idővel kiderült, hogy minden lányért a menő kocsijával ment, pénzes helyekre vitte, állandóan meghívta őket, ezt vett, azt vett... tulajdonképpen az egészről csakis ő maga tehetett.

2015. márc. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ez nagyon jó ! " Ha eddig csakis ilyen nőkkel hozott össze a

sors, akkor gondolkodj el, hogy ez vajon

miért lehet. Lehet, hogy rossz helyen, esetleg

rosszul ismerkedsz." Meg is van a válasz.Rossz helyen ismerkedtem.Jobb "emberi kapcsolatom" van egy vodafon üzletben dolgozó lánnyal.Mint azzal akin randin találkoztam.

2015. márc. 7. 00:26
 6/6 anonim ***** válasza:

Várj, ezt most nem értem! Akivel tandizol, azzal hol ismerkedsz? A Vodafone-nál dolgozó lány tetszik, jó a kapcsolatod vele..., akkor miért nem vele randizol?

Tenyleg, biztos vannak ilyen lányok akikről irtal, de azért a nők nagyrésze komoly kapcsolatot szeretne egy rendes pasival (már akiket én ismerek).

2015. márc. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!