Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom exe a leggyönyörűbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom exe a leggyönyörűbb nő akit valaha láttam. Mit tegyek hogy ne érezzem magam "kevesebbnek" nála?

Figyelt kérdés
Nemrég jöttünk össze a párommal, mostanra elmondta ki volt az első szerelme, az előző barátnője. Gyönyörű, kecses, vicces, olyan a kisugárzása mint egy angyalnak. Régebben is problémáim voltak az önértékelésemmel, most hogy valakiből éreztem a szeretetet, egész szépnek kezdtem érezni magam, de ezek után, már rútnak. Főleg hogy a barátom rendszeresen hangoztatja milyen szép is volt, és mindenki őt akarta.

2015. márc. 17. 19:54
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ja, és a közös erotikus, és egyéb képeikkel van tele a gépe. Az ajándékaival meg a szobája.
2015. márc. 17. 19:56
 2/19 anonim ***** válasza:
28%
Nem véletlenül ex.
2015. márc. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
21%
Gondolj arra hogy már veled van, tehát neki biztos szebb vagy nála. Azt meg hogy érted hogy rendszeresen hangoztatja milyen szép is volt?
2015. márc. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Akár mikor feljön a múltjának az a része, vagy valamelyik haverjának a neve, már jön is a mondat hogy : "Ő is megdugta volna, de velem volt." meg "ő volt e legszebb nő akit ismertem".
2015. márc. 17. 20:00
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Elég tapintatlan,még nincs teljesen túl rajta ha ennyit hangoztatja.Megmondanám neki hogy nem vagyok kíváncsi az exére,sem a történetekre,majd szóljon ha lerendezte magában a dolgot.
2015. márc. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%
Tartok tőle hogy ez ha ló nincs, akkor a szamár is jó esete.
2015. márc. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért legyen már annyi önbecsülésed te lány, hogy nem asszisztálsz ehhez! Hagyd ott mint a huzat és mondd azt neki, hogy majd akkor keressen ha téged lát a legszebbnek. És he megteszi, tisztázd vele, hogy nem vagy kiváncsi az exére. Egyáltalán.
2015. márc. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

Na ilyen nálam nem fordulna elő mert a volt barátnőm nem volt azért annyira szép :D


Szerintem tapló a barátod. Még ha a mai napig is úgy gondolja hogy a legszebb csaj akit valaha látott akkor se kellene ezt hangoztatnia.

2015. márc. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, hát minek vagy egy ilyen taplóval?? legyen már annyi önértékelésed, hogy otthagyod a fenébe, menjen vissza az exéhez. nem normális, aki ilyet mond a barátnőjének. Főleg, ha önértékelési gondokkal küzd. Érzéketlen paraszt. Dobd, mielőtt ő megy vissza az exéhez.
2015. márc. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szörnyű. Nekem is kevés az önbecsülésem és nem tudom mit tennék egy ilyen helyzetben, de az világos, hogy mit kéne. Beszélj vele. Mond meg, hogy most már veled van és nem az exével, te nem vagy kíváncsi a róla szóló történetekre. Ha abba hagyja és esetleg bocsánatot is kér, akkor rendben van, de ha erre sem képes, s továbbra is érzéketlen marad, akkor hagyd ott, nem ér annyit, aki ennyire sem becsül meg.
2015. márc. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!