Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Baratommal 2 honapja vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratommal 2 honapja vagyunk egyutt, de nekem kezd egy masik fiu tetszeni. Mit csinaljak? Hogyan dontsek kozottuk?

Figyelt kérdés

A baratom 1,5 evvel fiatalabb nalam (en 17 eves vagyok), emiatt sokat szoktunk veszekedni is, mert gyakran nem ertunk egyett semmiben sem es teljesen mas a nezopontunk a dolgokkal kapcsolatban. Meg nem fekudtem le vele (szuz vagyok), de szerinte nem bizonyitom elegge, hogy szeretem.

A masik fiu 18 eves, regebb ota ismerem, de csak egy hete beszelunk komolyabban es kezdem nagyon megkedvelni es o is engem, viszont o most van tul egy 1 eves kapcsolaton. De vele sokkal jobban erzem magam, de a baratomat viszont szeretem, ezert nem tudom eldonteni hogy mi legyen.

Hogyan tudnek donteni?



2015. márc. 29. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
el se olvasom, de ha öszeházasodtok msot válni foksz másérXD?
2015. márc. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 To7ka ***** válasza:
100%

Már döntöttél. Ez gyávaság és szemétkedés mindkét sráccal. Ne vedd ellenségeskedésnek, bár az is lehetne.


Miért kell flörtölnöd egy másik pasival, ha elvileg szereted aki van?


Valószínűleg mégse szereted, csak félsz attól, hogy egyedül maradsz abból amit leírtál...


Miért nem vagy képes egy rossz kapcsolatot, ahol a kora és a hisztijei miatt nem illetek össze a barátoddal, otthagyni korrektül?


Ha valakivel sokkal jobban érzed magad, miért gondolkozol még a döntéseden?

2015. márc. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
A végén két szék közül a földre eshetsz majd, de te tudod.
2015. márc. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a 18 éves vagy senki a a fiatalbb srácnál már bekellet volna látnod hogy nincs értelme amit cisnáltok mert csak veszekedtek és akad akivel jobban kijössz szóval őt felejsd el engedd szabadon a 18 évessel ha ugyis kölcsönös a dolog akkor egy próbát megér neked nem ?
2015. márc. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Én nem értem, hogy minek neked még kapcsolat....17 évesen úgy írsz, mintha egy 15 éves lennél.

'hogyan döntsek közöttük?' <-->'De vele sokkal jobban erzem magam, de a baratomat viszont szeretem, ezert nem tudom eldonteni hogy mi legyen.'

What?! Egy hete beszélgettek komolyabban és máris fenn áll a kérdés benned, hogy lecseréld a barátodat, akit elvileg szeretsz.

2015. márc. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Ha ez a kérdés felmerült, akkor nincs kérdés. A szívedre hallgass, azt válaszd, akivel jobban érzed magad és akiben jobban bízol. Veszekedni ráértek 60 évesen is, mert anélkül nincs párkapcsolat. A másik pasiddal attól még haverok lehettek.
2015. márc. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Tedd fel magadnak a kérdést!


Kinek mondanám hogy hiányozni fogsz és kinek azt hogy kérlek ne menj el?!

2015. márc. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
A helyzet az,hogy 2 hónap járás után még eszedbe se kéne jutnia,hogy más pasik is vannak a világon,ideális esetben csak vele foglalkoznál. De ha már a kapcsolat elején bizonytalan vagy,az már rég rossz. Erre van az a mondás,hogy "ha 2 pasi között őrlődsz,válaszd a másodikat,mert ha az elsőt igazán szeretnéd,nem lenne második". De nem kötelező közülük választani,nem csak ez a 2 pasi van a világon :D Főleg,hogy még csak 17 vagy. 19N
2015. okt. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"ha 2 pasi között őrlődsz,válaszd a másodikat,mert ha az elsőt igazán szeretnéd,nem lenne második"


Ez a "bölcsesség" egy akkora baromság, hogy az valami hihetetlen. Ha "2 pasi" közt őrlődsz, akkor nézz magadba és lásd be, hogy egyiket sem szereted. Ilyenkor nem rúdról rúdra kell ugrálni, hanem esetleg, mondom ESETLEG szünetet tartani az éppen aktuális rudasmatyik üldözése helyett és megismerni magadat, hogy valójában mit keresel egy férfiban?

2018. ápr. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!