Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Buliban egy lesmarolt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliban egy lesmarolt egy csaj de nekem van baratnom es ot nagyon szeretem! Szerintetek ez mar megcsalas?

Figyelt kérdés
Nemreg buliban tobbet ittam a kelletenel es egy csaj lesmarolt es azt akarta hogy fekudjek le vele.Nem tortent meg semmi mert mikor probalt rabeszelni encsak azt mondogattam neki hogy nem szabad es van baratnom! De csok az volt de nagyon megbantam.:( szerintetek ez mar megcsalas? Hozza se akartam erni a csajhoz az jott ram ..

2015. ápr. 4. 07:26
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Hihetetlenul szarul erzem magam miatta nem is alszok semmit..Ja es a baratnommel 2 eve vagyunk egy par 20/f
2015. ápr. 4. 07:28
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha megbízik benned a barátnőd, mondd el, hogy tiszta lelkiismereted legyen. Ha úgy érzed, hogy féltékeny típus, nem hinné el, hogy ő kezdeményezett, biztos csak nem szereted már, akkor viszont próbáld meg elfelejteni a történteket. Ha tényleg a csaj cuppant rád és te lelökted, nem megcsalás. Ha folytattad, benne voltál a dologban, akkor az, és még csak a pia sem mentség.
2015. ápr. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ram cuppant a csaj de loktem el es huzodtam el tole es mondtam neki hogy nekem baratnom van es ezt nem szeretnem! De hihetetlen nagy buntudatom van most
2015. ápr. 4. 07:59
 4/12 A kérdező kommentje:
Egy csok volt semmi mas es jottem el. Probalt bevinni a szobaba hogy lefekudhessen velem de en nemet mondtam es eljottem szerinted?
2015. ápr. 4. 08:00
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Te ellenkeztél, próbáltad eltaszítani, első, ami eszedbe jutott az a párod volt. Ha velem történt volna meg, nem tekinteném megcsalásnak, mert ennyi erővel utcán is lesmárolhatna egy részeg lány, vagy az éjszakain. Ha nem mondod el, persze, titkolózol, de szerintem ez olyan dolog, hogy nyugodtan eltussolható.
2015. ápr. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A baratnom nagyon feltekeny ugyan ugy mint en ezert sem akarom elmondani..de hihetetlenul nagy lelkiismeret furdalasom vAn es buntudatom...igy hogy csak lesmarolt en meg azt sem tudtam hol vagyok es ledermedtem de mikor eszbe kaptam mondtam hogy en nem akarom es a baratnomet szeretem es jottem el ez nagyongáz?
2015. ápr. 4. 08:08
 7/12 A kérdező kommentje:
Mindig a baratnom volt a szemem elott egesz este! Nem szoktam buliba jarni mivel hogy mindig a baratnommel vagyok es tenyleg hihetetlenul boldog vagyok vele..most eljottem egy buliba egymagam haverokkal de valamiert az osszes csaj ram mozdult.. es tenyleg nagyon sajnalom hogy ilyen megtortenhetett es nagyon megbantam mit csinaljak?
2015. ápr. 4. 08:09
 8/12 anonim ***** válasza:

Én nem tekinteném ezt megcsalásnak:) Viszont nem is vagyok olyan féltékeny típus, mivel tudom, hogy a barátomat csak én érdeklem. Szerintem mondd el neki, így csak megemészt a bűntudat(pedig nem kell, nem tettél rosszat). A barátnőd meg azt hisz, amit akar. Ha bízik benned, akkor nem fog patáliát csapni.

Majd írd meg hogy döntöttél, érdekelne:)

2015. ápr. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem mondom el mert belebetegedne:/ megtartom magamnak es majd elmulik ez a rossz erzes mivel tenyleg szeretem tiszta szivembol!nem er annyit hogy ezen osszekapjunk tul jo kapcsolat ez nekem

Es tobbet jelent nekem igy elhalvanyul majd ez a rossz erzes!:) remelem hogy nem megcsalas ez hogy elutasitottam a csajt nyugtass meg legyszives legalabb te ismeretlen !:)

2015. ápr. 4. 09:12
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem megcsalás, legalább is én nem tekintenèm annak:) viszont az, hogy nem mondod el...:/ figyelj, egyszer minden kiderül, és én inkább azon akadnék ki, hogy nem mondtad el. Onnantól már nagyon nehéz kimagyarázni, mert azt hinné, hogy csak menteni próbálod magad (hiszen ha valóban így történt, miért hazudtàl róla/miért titkolóztál?). Amennyiben olyan jó a kapcsolatotok, amilyennek állítod, akkor bíznia kell benned (és ha nem így van? akkor kibújt a szög a zsákból, azaz még sincs minden rendben). Te legyél korrekt, legyen tiszta a lelkiismereted, csak ez számít. Egyébként sok sikert és boldogságot nektek! Szeresd így a barátnődet továbbra is, mert nagyon ritka az ilyen:)

18/N

2015. ápr. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!