Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vasárnap elhagyott a barátnőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vasárnap elhagyott a barátnőm. Gondolkodtam hogy öngyilkos leszek, így sincs életem, és ez se jött össze. Megéri?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy volt 2 évig egy kapcsolatom tavaly ért véget azon kívül voltak futó nők az életemben, most pedig hosszú idő után 1 hónapig volt egy lány akibe ismét szerelmes lettem végre, boldog voltam aztán le akartunk feküdni vasárnap és olyan rég voltam csajjal, hogy nem állt fel a cerka és nem bírtam mit tenni mikor próbálkoztam akkor nézett rám és láttam hogy úgy néz mint aki nem látott ilyet és azt monta hogy rá még minden pasinak felállt... olyan szégyenbe éreztem magam, hogy majdnem kiugrottam az ablakon... azóta vége nem beszél velem :( én pedig szeretem és akarom is kívánom is most áll a farkam mint a cövek, de azt hiszi impotens vagyok azt írta nekem :( pedig 24 éves vagyok és eddig minden lánynál jól teljesítettem csak sok volt a lelki teher rám az utóbbi időben! gondolkodtam hogy lapátra teszem magam ennyit se érek egy nőnek se, pedig mindenkivel szeretni tudó és kedves vagyok becsülöm a nőket d e ők engem nem!!!!

2015. ápr. 7. 15:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Eldobni az életed, SOHASEM éri meg.
2015. ápr. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nő miatt ne árts magadnak.
2015. ápr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ekkora trollkérdést...
2015. ápr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A csajok nem ernek ennyit ember!!!! Ne hulyeskedj!
2015. ápr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"rá még minden pasinak felállt"

kajakra ebbe a csajba voltál szerelmes?

2015. ápr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jaj ne legyél buta, én nőként mondom, hogy egy nő sem éri meg azt hogy öngyilkos legyél miatta :) na ha már a nőknek fájhat a feje, akkor néha belefér az is hogy egy pasinak nem áll fel. Ha a lány kicsit is rámenősebb lett volna próbálkozott volna azzal hogy ellazít egy kicsit és megpróbálja újra. Ha már az elsőnél feladta, akkor meg vessen magára :) Ne bánkódj miatta.
2015. ápr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Nem éri meg!!!! Mindig vannak hullámvölgyek nagyon sok ember élte már át azt amit te is miért pont te adnád fel?? Gondolj a szép napokra:)

Ha még mindig ilyen butaságok járnak a fejedben írj szívesen meghallgatlak és megpróbálok segíteni:)

2015. ápr. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ááá ne agódj voltam én is hasonló helyzetben, stressz ami volt bennem kihatott a helyzetre, van ilyen, a nőknél egyszerű nem mindegyik érti hisz nekik csak szét kell rakni a lábukat és már mehet a történet hisz a ly.k akkor is ott lessz nem forr össze vagy ilyesmi max kicsit több síkosító és mehet a menet!

Ezért ne érezd magad rosszúl, meg ne légy öngyilkos egy nő miatt nem éri meg.

A lányoktól elnézést kérek a fogalmazásért elég szárazra sikerült!

2015. ápr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sok öngyilkos, aki hasonló indokkal teszi ezt, nem jön rá arra, hogy a szakító féllel szemben veszít. Nem azzal fogod megbosszulni, ha eldobod az életed, hanem ha megmutatod, hogy igenis talpra állsz, és keresel szebb, jobb, okosabb barátnőt.
2015. ápr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
élek még jobban is érzem magam, mert aki ezt nem érti meg az nem nő valóban. rosszabb napokon más pasinál is előfordul szerintem is, biztos nem én vagyok az egyedüli! csak az fáj, hogy a legtöbb pasit megérti a párja de engem nem értett meg sőt megalázott!! :(
2015. ápr. 8. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!