Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tulajdonítsak ennek jelentőség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulajdonítsak ennek jelentőséget? Mi lehet az ok?

Figyelt kérdés
Igazából arról lenne szó, hogy a barátnőmmel 4 hónapja vagyunk együtt, s az utóbbi időben különösen sok időt töltöttünk együtt, amit nem éreztünk soknak, sőt. Minden időtöltésben megvolt az intimitás, ám tegnap este is voltam nála, ami egy picit random jött. Akkor is megvolt az intimitásunk, de valamiért mégse volt olyan jó egyikünknek se, s nem tudtuk megmagyarázni az okát. Azt tudom, hogy mindketten fáradtak voltunk. Szeretjük egymást. Talán csak túl sok volt mostanában, s kéne egy kis szünet?

2015. ápr. 15. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Tegyetek bele változatosságot, olyat csináljatok ami még nem volt
2015. ápr. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis epekedés jót tesz, ha már kezd hiányozni a másik, biztos jobban esik a találkozás és az együttlét legközelebb. Illetve nem minden intim esemény lesz hűdejó, van olyan is, mikor átlagos vagy átlagon aluli. Amíg ez nem lesz állandó vagy gyakori, addig nincs baj.
2015. ápr. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

" Azt tudom, hogy mindketten fáradtak voltunk"


Ez elég tud lenni, hogy ne legyetek ott fejben is teljesen. Okozhat ilyet. (nem azt mondom, hogy tuti ez volt nálatok is az ok, de elsőre erre gondolnék)

2015. ápr. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem, ez a mostanában eltöltött sok együttlétnek tulajdonítható. Az a probléma, amit nem tudom, ti mennyire fogadtok el, hogy ha már pettingről van szó, s abba szeretnél változatosságot vinni, akkor nem olyan sok "póz" áll a rendelkezésedre, az előjáték nagyon változatos szerintem, de ahhoz, hogy érezd a súrlódást, s felizgasd a másikat ruhán keresztül is, ahhoz tényleg nem sok helyzet áll rendelkezésedre. Viszont nem csak ebből áll a világ, az is igaz.
2015. ápr. 15. 10:35
 5/5 anonim ***** válasza:

"Én úgy érzem, ez a mostanában eltöltött sok együttlétnek tulajdonítható."

Akkor megette a fene az egészet. Ha 4 hónap alatt meguntátok az együtt töltött időt, akkor sürgősen keress mást, mert ez minden, csak nem szerelem. Majd, ha 14-24 év múlva így érzel valaki más mellett, akkor írj privátot Dowdnak, vagy nekem, és segítünk. :))

2015. ápr. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!