Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ma barátnőmmel eljutottuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma barátnőmmel eljutottuk arra a szintre hogy sajnos akár milyen gyerekes dolog lehet de szünetet kért tőlem! Szerintetek? Többi lent!

Figyelt kérdés

Már ezelőtt kb 2 héttel kijelentette hogy a rozsaszint köd eltünt a részéről,vagyis nem szerelmes belém már de viszont még szeret és nem akar szakitani !

Beszélgettünk sokat róla h akkor most mi legyen és hát arra jutottunk h hát be punnyadt kapcsolatunk ,de én si alá írom hogy tényleg így van...aztán igy nagy vonalakba megbeszéltük hogy min kéne változtatni pl: kevesebb főlösleges telefonálgatás,több külön bulizás,nem féltékenykedés stb ..

Na most ezt a dolgot a mai napig tudtuk csinálni aztán erre a szünet dologra jutottunk...most sem akar szakítani mert szeret!

Ebbe a szünetbe az fog történni hogy nem beszélünk 1 hónapig telefonon de viszont minden nap végén elmeséljük egymásnak a nap eseményét,1 hónapig nem találkozunk..de viszont ha ö nem tudja ezt tovább csinálni mert hiányzok neki akkor le ülünk és átbeszéljük és akkor ujj lapokkal indulunk, ha ebben az egy hónapba olyant tenne hogy megcsal (lefekszik mással vagy közbe jön egy másik fiú) akkor egyszerre szól,megbeszéljük és hát akkor vége a kapcsolatnak,ha mind a ketten végig csináljuk ezt az egy hónapot akkor ismét leülünk és átbeszélünk minden de akkor már fix döntést kell hoznia...csináljuk tovább szünet nélkül vagy , vége...

Az az irónia ebben hogy holnap lennénk 1 év 9 hónaposok!

A szünet téma is azért jött szóba mert szeret és nem akar szakítani és mivel neki is meg nekem is ez a legelső hosszú kapcsolatunk nem tudunk mást tenni,tanácstalanok vagyunk...nem tudjuk mit várunk ettől a szünettől ... csak egy kis időt kért h rendezze magába a dolgokat meg több időt fordítson magára,barátaira és hát itt kiderül talán hogy mennyire hiányzok neki és hogy szeretné e tovább csinálni velem !

Remélem nem kevertem meg és a lényeget lehet érteni csak nem nagyon tudom kinek elmondani mert hasznos tanácsokat nem várok senkitől hát ha itt irtok párat vagy szerintetek mi lesz...!?

Válaszaitokat köszönöm !



2015. máj. 1. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
ezek soha nem érnek jó véget, ez egyértelmű szakítás. ennek vége.
2015. máj. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát én sem hallottam még szünet utáni kibékülésről...ez csak rajta fog múlni mert részemről inkább elkerültem volna ezt
2015. máj. 1. 21:11
 3/8 anonim ***** válasza:
A szerelemhormon fél és két év között szokott lebomlani. A ti 1 év 9 hónapotok ekképpen jellemző időszak. Hogy mi marad utána, az nagyon sok mindentől függ, ahhoz regényt kéne írnom, hogy minden variációt felsoroljak. A ti esetetekben csendes szakítás lesz a vége. Hamarosan.
2015. máj. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ehhez még 3x ennyit tudnék írni ...lehet írásban nem jön annyira át
2015. máj. 1. 21:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor most ez arról szól, hogyha az elkövetkező 1 hónapban találkoztok valakivel, akitől beindultok, akkor szakítotok, ha nem, akkor marad a punnyadás?

Hát én nem hiszek az ilyenekben, ha már felmerült ez a probléma, jobb az egyenes szakítás.

2015. máj. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2 év az egy húszévesnek hosszú, de kapcsolatnak nem sok. Hosszú kapcsolat 7 év körül kezdődik. Mondjuk egy rövid kapcsolatod valószínűleg véget ér. Úgy fogd fel, ha tudod, hogy fontos élményekkel lettél gazdagabb, de nem ez a két év fogja meghatározni az életedet.
2015. jún. 15. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez csak időhúzás mert nem tudjátok elengedni egymást.Ez egy természetes jelenség ilyen esetben,de egyértelmű a vége.

Majd kiheveritek és jön más.

F40+

2015. jún. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én bíznék benne, hogy ha nem találkoztok, rájön hogy nem tud nélküled lenni, hiányzol neki és újra összejöttök. Nem tud elengedni mert fontos vagy neki.
2016. dec. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!