Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jatszik velem a csaj vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jatszik velem a csaj vagy tenyleg szeret?

Figyelt kérdés

Na szoval, van egy lany akivel kb 2 honapja baratok vagyunk :) egy suliba járunk. Először en irtam ra facen aztan suliban találkoztunk szünetekben..majd később mar sulin kivul is :) egyre jobb lett köztünk minden..mar a vegen kezenfogva sétáltunk es hosszan olelgettuk egymast ..aztan egyik nap ölelkezes kozben el csattant egy csok is..azóta taliztunk kb 3-4szer es minden talin volt csok..en ugy erzem hogy ez mar nem baratsag es total beleszerettem ..viszont megkérdeztem tole, hogy o mit érez irtantam ( nem mondtam hogy en mit) es erre azt irta hogy fogalma sincs mit érez most..

De ha nem "szeret" akkor miert olelget folyton es miert setalunk kezenfogva a városban?:) ja es miert csokolozunk folyton? Talán csak jatszik velem? Fogalmam sincs most:(



2015. máj. 7. 20:00
 1/4 anonim válasza:
Szerintem hivd el valahova kavezni, setalni, mittudom en... es miutan csokoloztatok nezz melyen a szemebe es mondd: nekem ez tetszik ami kettonk kozott van, te is nagyon tetszel ( ne vallj neki rogton szerelmet) te szeretned ha nem csk baratok legyunk? (vagy fogalmazz maskep) de fo, hogy szemelyesen folyon le ez a beszelgetes! Es onnantol a csaj eldont mindent...
2015. máj. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Huhh hat igen :) de felek..es ha o nem igy érez? Akkor total ciki lesz onnantól minden..
2015. máj. 7. 20:17
 3/4 anonim ***** válasza:
de legalább kiderül, hogy miről is van szó.
2015. máj. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azota is szeretem :DDD pedig mar nem beszelunk fel eve
2016. jún. 7. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!