Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lany egy osztalyba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lany egy osztalyba jarunk es nagyon jo baratsagba vagyunk de en tobbet szeretnek nagyon sokat beszelunk suliba is meg utanna facebookon is szerintetek elmondjam neki vagy hogy deritsem ki hogy esetleg en is bejovok neki?

Figyelt kérdés

2015. máj. 13. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el randira.
2015. máj. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Girgoy ***** válasza:
Szerintem is. De pl. intézheted úgy is, hogy valamilyen programra, ami mindketőttöket érdekel, de a sulin kívül van, együtt mentek el. Az randi is meg nem is, átmenetnek egész jó, és ha jól érzitek mindketten magatokat, akkor vesd fel, hogy máskor is talákkozhatnátok így a sulin kívül.
2015. máj. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dalmya válasza:
milyen a lány?te írsz rá faceboojon vagy ő rád? hány éves vagy?
2015. máj. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

16 evesek

Hat en is szoktam ra o is ram

Suliba sokan mondjak hogy osszeillenenk meg minden de o azt mondta hogy most nem jonne ossze senkivel de ezt meg a baratnoitol hallottam hogy ez nem igaz tehat most mitcsinaljak??

2015. máj. 19. 17:38
 5/6 anonim válasza:

2 varriáció van :

1. Ha barátok vagytok és azt mondja nem akar barátot v azért mondja mert nem akarja h kiderüljön h valójában akar (vlszinű téged). Velem is volt ilyen..

2. Ha a barátnői mondják akkor hazudnak (saját tapasztalat)

De lehet h nem!..

Ezt valoszínű akkor tudod meg ha a lányt elhívod valahova vmilyen programra elviszed.

A lényeg h ne kérdezz rá h akar e barátot! H miért? Mert ha bejössz neki akkor hanyagolni fog v vmi történni fog mert azt fogja hinni h kezdesz rájönni h bejössz neki. Ha pedig nem jössz be neki akk az lesz az első gondolata h te akarsz többet. És.. Ezt tisztázni kell. És ha bevallod h többet akarsz akkor nem fog rád igaz barátként nézni többé. De ha télleg nagyon szoros barátságotok van akk megtudjátok beszélni rendesen és semmi nem változik..

Lehet hülyeség amit irtam.. De akkor hülyézzetek le. Nem haragszom meg :V :D

2016. máj. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kísérd haza és amikor elbúcsúztok,smárold le :D

Ha nem ad egy akkora pofont amitől a fejed is leesik,akkor valószínüleg kedvel.Sok sikert 😉

2016. aug. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!