Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Veletek volt már úgy hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már úgy hogy a szerelem miatt nem tudtatok tanulni? Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nevetségesen hangzik de akárhogy küzdök ellene egyfolytában rá gondolok és akárhányszor neki ülök tanulni elkalandozok. Először van velem ilyen, egyébként sosem volt gondom a tanulással. Ez borzasztó.

(beteljesületlen szerelemről van szó.)


2015. máj. 24. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Embereld meg magad, mást nem tehetsz. :)
2015. máj. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam is pont ugyanez van most. :'D
2015. máj. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, meg is lett az eredménye, de végül erőt vettem magamon. Csak annyi kellett, hogy rászóltam minden alkalommal magamra hangosan, amikor elkezdtem repkedni. (Pl. "Tanulj bmeg" és efféle mondatok szálltak, de hatott. :D)
2015. máj. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, de azért átcsusszantam a vizsgán ami enélkül tuti hibátlan lett volna...
2015. máj. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!