Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem a tesóm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a tesóm barátjába. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A nővéremnekár kb 5 éve van barátja és 3 éve egy kisfiuk. Nagyon szeretem imádom őket de a barátját mégis valahogy máshogy... Rengeteget beszélgetünk meg megyünk kettesben ide oda meg mindig meséli hogy amióta a nővérem meg csalta azóta nem bízik benne és csak a pici miatt van vele meg sokszor ellenséges is a tesómmal vahy amikir bulizunk mindig hív táncolni magával meg a multkor ittasan fel szakadt a lábújja és le ragasztottam neki mert a nővérem nem akarta és meg puszilt meg dzokta mondani hogy én vagyok a legjobb csaj mert lehet velem neszélgetni és mindig van miről meg lehet velem hülyülni meg ki bírja velem napokig egy légtérben a tesómmal meg egy órát nem bír ki és mindig megyünk vásárolni ketten... Az elején nem volt baj mert akkor is el voltunk egymás nellett egész nap annyival hogy szia de egyre többet beszélgettünk meg csavarogtunk együtt és szombaton egy biliban be rugott és véletlen szájon puszilt... De már kb két hónapja érzem azt hogy bele szerettem...

2015. máj. 25. 23:53
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
18L ez le maradt...
2015. máj. 25. 23:56
 2/15 anonim ***** válasza:
A választ Te is tudod. :)
2015. máj. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Próbálj meg kiszeretni belőle, mert az elég nagy szemétség lenne tönkretenni a nővéred kapcsolatát, pláne már 5 éve együtt vannak és van gyerekük...gondolj a nővéredre, hogy neki mekkora fájdalom lenne ha megtudná, hogy megcsalja a barátja a testvérével.
2015. máj. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%

Fura az egész. Nyilván, a mi kapcsolatunkban sem működik minden 100%-osan, hazudik is, aki azt mondja, hogy igen, de eszem ágában nem lenne a barátnőm húgának olyanokat mondani, hogy nem bízom a nővérében, meg csak a gyerek miatt vagyok vele... már ne is haragudj, és tévedésből se vedd magadra, de mi köze hozzá?

Egyébként, ha jót akarsz, szerintem lépj túl rajta, keress mást, mert csúnya családi viszonyok alakulhatnak ki abból, ha összejönnél vele.

2015. máj. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

nővéred megcsalta? úgy hogy már megvolt a pici?

szép kis család...

2015. máj. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A nővéred jól választott párt!
2015. máj. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
na hát szépek vagytok mind a hárman, megérdemlitek egymást
2015. máj. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
El lehet itélni de ez aklor sem fog változni mert az ilyet nem akarjuk csak úgyeg tőrténik és hiába vergődök azon hogy nem szeretem hogy ha egyszer igen és nem fogok ezért a dunába ugrani mikor az ő kapcsplatukat meg nem én basztam el... És köszönöm a semmit mert egyik válasz sem volt hasznos!
2015. máj. 26. 00:39
 9/15 anonim ***** válasza:

Megkérdezted, hogy mit tegyél. Én csak a magam nevében tudok beszélni, de szerintem én erre is válaszoltam, azon felül, hogy elmondtam a véleményemet a nővéred barátjáról. Attól, hogy nem tetszik az, amit a tükörben látsz, még nem feltétlenül a tükör a rossz. Mégis mit kellett volna mondanunk, ha az a verzió, hogy tegyél le róla, nem tetszik Neked?

Azt, hogy beszéld ezt meg velük? Gyönyörű történet lenne, a tesód valószínűleg mindent elkövetne, hogy tévedésből se találkozzatok- teljesen jogosan, teszem hozzá- bár ez nyilván a korodnál fogva már nem jelent annyit.

Azt, hogy közöld csak a barátjával, aztán vagy lesz belőle valami vagy nem? Valóban jól hangzik, bár részéről nyilván ehhez is gyomor kell, plusz, ha kiderül, és ki fog derülni, sajnos, amiről két ember tud, az már nem titok, finoman szólva sem leszel a család kedvence.

Nézd, én alapvetően azért vagyok fent ezen az oldalon, hogy látatlanban is segítsek másoknak, és hidd el, hogy nem azért írtam azt, hogy lépj túl rajta, mert ezt a legkönnyebb írni. Van ráció abban, amit mondasz, viszont nem ennyire sarkos a helyzet, vagy ha így látod, valószínűleg nem volt még komolyabb szerelmi kapcsolatod. Csak arra kérlek, hogy a saját jól felfogott érdekedben gondold végig, hogy mik az alternatívák, nézd meg, hogy melyiknek mi a következménye, és aszerint dönts, hogy melyik szimpatikus Neked. Nekem aztán édesmindegy, hogy döntesz, az én életemet az sem befolyásolná, ha a nővéred barátjának az apjával akarnál összejönni, csak gondolj bele, hogy Te tükörbe tudnál-e nézni azzal a tudattal, hogy a nővéredet a barátja veled csalja. Ha ezt a kérdést meg tudod válaszolni magadnak, tárgytalan az egész. És még valami: egy másodpercig se hidd, hogy a tesódék kapcsolata örök életű lesz, mert ha csak nem történik valami csoda, pár éven belül szétmennek, gyerek ide vagy oda. Ennek ellenére talán nem a legetikusabb megoldás az, ha még rá is segítesz erre a folyamatra...

2015. máj. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem írtam hogy rá akarok mászni vagy valami és nem is hagynám itt most az a lényeg hogy próbáltam rl felehtenieg túl lépni de olyan ember nincs még egy a világon akivel így szót értek és így nehéz!! Neg azért kicsit az ő hibája is hogy így lett mert ha nem lógunk annyit egymás nyakán akkor noat nincs ez
2015. máj. 26. 01:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!