Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Itthon a huszonéves nők hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itthon a huszonéves nők hány százaléka él párkapcsolatban? És a férfiak?

Figyelt kérdés
2015. jún. 8. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Saccra úgy a nők 90%-a, a férfiak 50%-a.
2015. jún. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csesszus, olyan nincs, hogy 10ből 9 nő, de 10ből csak 5 férfi. Kivel lenne kapcsolatban az a rengeteg nő, ha a férfiak fele szingli lenne? Ekkora férfitöbblet nincs az országban, és a leszbikus kapcsolatok sem túl gyakoriak.
2015. jún. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A másodiknak szerintem igaza van, de valahol mégsem stimmel a dolog. Elég könnyen észrevehető, hogy átlagban a nők egy szakítás után sokkal könnyebben, sokkal hamarabb találnak maguknak valakit, illetve én is úgy érzem, hogy az általam említett korosztályban sokkal több a kapcsolatban levő nő, mint a kapcsolatban levő férfi. Pedig fele-fele az eloszlás...

Talán az lehet az oka, hogy a párkapcsolatban a kor általában a férfi javára kissé eltolódik, vagy az, hogy egy társas együttéléshez a férfi adja az alapot, de a biztonságos háttér megszerzése az évtizedek során egyre későbbre tolódott, vagy esetleg közrejátszhat ebben eme korosztály hímnemű egyedeinek esetlensége, bizonytalansága is. Bár ezek pusztán feltevések.

2015. jún. 8. 19:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom es kulonosebben felmerni se lehetne, mert ez a szam napi szinten valtozik. Minden esetre egyes tippje nem hiszem, hogy stimmel, mert nekem nagyjabol az osszes baratnom szingli, pedig csinos, kedves, ertelmes lanyok, de egyszeruen nem talalnak olyat,makiben meg lehet bizni.
2015. jún. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az volt a kérdésben,hogy hány százalékuk él párkapcsolatban.Ugyanannyit feltételezzünk mondjuk,ha most a hetero kapcsolatokat vesszük számításba.

Na de nem itt van a különbség,amire kíváncsiak vagytok.

Hanem ott,hogy hány szexkapcsolat,érdekkapcsolat van még ezen felül.

Direkt nem választottam külön a kettőt,mert sokszor egybe vannak ilyenek.

Na most az ilyenből egyértelműen látszik a történet.Vázolom a dolgot:

Szóval van a férfiak felső 5-10%-a,akik jóképűnek születtek,jó adottságokkal,és ezt pontosan tudják is magukról.

És vannak a nők,akik csak ezekre a férfiakra gerjednek,és őket szeretnék maguknak.

Azonban ezek a férfiak ezzel tisztában vannak,hogy a nők őket akarják,tehát nem állnak le egynél,hanem többet is talonban tartanak úgymond maguknak.

És közöttük van olyan is,aki egy héten minden nap másik csajjal létesít szexuális kapcsolatot.Tehát egyszerre 5 csaj már le is foglalva,és ehhez ugye egy pasi "tartozik".

Na ezekből van sok manapság,ami a nagy különbözetet képzi főként.

A másik probléma,hogy a fiatalabb korosztályban 10-20 ezres számmal több a fiú/férfi.

Ez okozza a további különbségeket a mai világban.

Csak gondoljatok bele,ha 20000 plusz férfi van,akkor annyival kevesebbnek jut egyáltalán nő,már ha jut ugye,a fent említettek kérdése is fennáll ezek mellett.

2015. jún. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!