Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érzés lesz találkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés lesz találkozni a nagy Ővel?

Figyelt kérdés
Kérem csak az válaszoljon,aki hisz benne,továbbá akinek már van tapasztalata ilyen téren.

2015. jún. 9. 10:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Tökéletes pár szerintem nincsen, de ha megtalálod a fogalmak szerint nagy Ő-t, akkor már az elején sem azon agyalsz, hogy miért ezt dolgozik, miért ilyenek a szülei, miért ilyen a haja, hanem már egyből csak azon jár az agyad, milyen lesz vele hosszú távon, családot szeretnél tőle meg ilyenek. Ha felmerül benned bármi kérdőjel vele kapcsolatban akkor még nem az igazit találtad meg. Hanem megkönnyebbülést fogsz érezni, hogy végre őt kerestem!
2015. júl. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
98%

Remegni fog a térded, ha meglátod; amikor megjelenik az ajtóban, akkor elkezdesz hebegni-habogni; ha beszélsz vele, nem tudsz majd, csak elfojtott hangon, nehogy észrevegye a hangod remegését; amikor meglátod, felderül az arcod, mint az óvodásnak, aki alig várta, hogy a régóta beteg kisbarátja végre újra jöjjön oviba; amikor együtt vagytok, csak zavartan rugdosod a kavicsokat, és nem megy egyéb, mint gyönyörködni az arcában; virágot küldetsz neki névnapjára, majd felmész hozzá kérdezősködni, hogy mit kapott, kitől kapta, és ugye milyen szép; úgy nézel rá, mint a legkedvesebb játékmackódra; parfümöt veszel neki, de előtte kideríted, melyik a kedvence, és belül iszonyúan mulatsz, amikor megjegyzi, hogy jééé, pont a kedvencét ajándékoztad neki; várod, hogy megjelenjen, és ha nem, nem volt értelme a napnak. És egyébként is: boldog vagy, csak mert ő létezik.


Hogy ettől függetlenül le tudnád-e élni az életedet vele, az egyáltalán nem biztos.

2015. júl. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem olyan mint a mesében.. :D
2015. okt. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Fokozatosan jön. :)

Már a elején felkelti az érdeklődésedet külsejével, hobbijaival, stílusával, egyből 1 hullámhosszra kerültök. Aztán vége-hossza nincs az üzeneteknek, rendszeresen randiztok, aztán a többi... :) A lány fel tud nézni a fiúra, a fiú tiszteli a lányt. Mindketten csupa elismeréssel gondoltok a másikra, sokat beszéltek a másikról mikor nincs ő ott. A legjobb, hogy ha van egy "ideálod", és eredetileg azért figyeltél fel rá, mert ő az! beleillik az "ideálodba". :)

2015. nov. 1. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
26%

Amúgy rájöttem valamire,a miért nem zavar a GYÍK-os százalék értékelésem... :D

Minél értelmesebb és őszintébb egy válasz, annál kevesebben hisznek benne, mert ez RITKA, mint a fehér holló... XD Úgyhogy ez úton még büszke is vagyok rá, hogy lehúztok... :D a jó válaszaim ellenére... :D mit is mondjak.. egyedül a ti hibátok, hogy nem vagytok befogadóképesek.. :P

:D Végeztem. :P

2015. nov. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
70%

Én hiszek benne és valamilyen szinten tapasztaltam is,komolyan!


Viszont kezdésnek tudnám ajánlani a :


Shift + kis ő -t ! ! !

2015. nov. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
52%
Remélem jó lesz, mert már nagyon várom. :/
2015. dec. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
70%
Olyan erzesed tamad mintha mindig is ismerted volna,elso pillanattol kezdve megvan az osszhang koztetek.leirhatatlan erzes.
2016. márc. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
88%

Én neten ismertem meg, olyan vonzalom alakult ki köztünk írásban való beszélgetés közben, amilyet még egyikünk sem tapasztalt. A távolság miatt nem akartam komolyan venni és tartottam a pár lépés távolságot, de állandóan ott kötöttünk ki, hogy izzott a levegő köztünk. És ez nem csak fizikai vonzalom volt, de miután találkoztunk, első látásra is érződött a vonzalom. És mint akik mindig is ismerték egymást, olyan könnyed volt a kommunikáció. A folyamatos térd remegésről és pillangókról nem is beszélve. 😁 Tudtuk, hogy nincs más választásunk, mint együtt lenni. Azt éreztem, hogy egyszerűen nem veszíthetem el, az nem létezik, hogy mi egymás nélkül legyünk. 😊

Szóval, összességében elég határozottan érzi az ember, hogy ki számára a nagy Ő.

2022. júl. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!