Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akik szakítottak, de újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szakítottak, de újra összejöttek: Ugyanúgy szeretitek egymást, mint előtte?

Figyelt kérdés

Az én párommal beszélgettünk erről, mert szakítottam vele, de megbántam, nem is tudom, mi volt velem akkor, össze voltam zavarodva... És elmondta nekem, hogy nem szeret ugyan úgy, mint előtte. De persze a szerelem megvan, csak nem 100, hanem 99 százalékban.

22/N


2015. jún. 11. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Azóta már házasok vagyunk és két kislányunk van.

Szóval, igen, működhet.

2015. jún. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Én nem találkoztam még ilyen esettel, és nem is tapasztaltam ilyet, mikor hasonló helyzetben voltam. Összejöttünk ugyan újra, de volt oka a szakításnak, ami bennünk volt, nem pedig kívülálló ok. Ha a személyiségben/közös célokban van ellentét, az nem múlik el, csak fokozódik. Idővel annyira felőrölte a kapcsolatot, hogy már képesek voltunk elválni egymástól.
2015. jún. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem azért szakítottunk, mert problémák voltak a kapcsolatban. A kapcsolat tökéletes volt. Én hibáztam, hogy elhagytam és megtörtem a lelkét. Felejteni nem tudott, de megbocsátani igen.
2015. jún. 11. 18:02
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, minden megváltozott.
2015. jún. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1 evig huztuk egymas mellett, majd megint szakitott.

Mind a ket ok az volt , hogy mar nem szeret annyira stb...

Hulye, naiv voltam.

2015. jún. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én szakítottam egyszer a barátommal, pedig tökéletes volt, de úgy éreztem, hogy nekem ennék több kell. aztán újra összejöttünk, mert még mindig nagyon szerelmes voltam belé és ő is szeretett, viszont azóta már ő nem olyan. ilyen lemondásféle viselkedést érzek felőle bármi is van, már nem érdekelt a kapcsolatunkban úgy mint azelőtt. persze szeret meg minden, de már nem strapálja magát különösképpen miattam, ami sokszor fáj, mert eszméletlenül szerelmes vagyok belé... :S
2015. jún. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, működhet.

Akkor már jobban oda fogtok figyelni arra, hogy ne kövessétek el ugyanazokat a hibákat.

2015. jún. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!