Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Naiv vagyok ha hiszek benne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naiv vagyok ha hiszek benne, hogy a 18 éves barátnőmmel örökké együtt leszünk?

Figyelt kérdés
én 19 vagyok pár hónap múlva már 20,és most kicsit féltékeny vagyok mert a barátője küldött egy képet egy srácnak a barátnőmről aki azt mondta aranyos és a barátnőm bejelölte annak ellenére hogy tegnap mondta hogy hadjuk ezt a témát,csak én kellek neki.Tudom kicsit naiv de ez nem jelenti azt ugye hogy ez a srác bejönne neki,csak mert nagyon szeretem a barátnőm és ha elvesziteném nem élném túl.
2015. jún. 29. 23:15
 1/8 To7ka ***** válasza:
59%
Majdnem 20 évesen ezzel a hozzáállással tökök nélkül (pedig ma igazán jófej voltam:D), nem lesztek együtt örökké. A féltékenységed eléggé jogos, bejelölte az aranyos srácot??? Nem örökké, így egy hétig se lesztek még együtt. Nem ezt keresik a nők, és teljesen érthető. Ne azon agyalj, hogy úristen még meddig tart a kapcsolat, örökké fog-e, szeret-e eléggé, megcsal-e, hanem ÉLVEZD KI! Legyetek együtt boldogok és ne feszkózz. De ez ha ilyeneket csinál, idegen aranyos srácokat Ő bejelöl, akkor elúszott a dolog... Próbálj kevésbé pofára esni, kapard össze magad, szerezz mikroszkópot és szedd fel az elgurult golyócskáid!:)
2015. jún. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kislányokkal nem lehet hosszútávra tervezni.Ha számot kéne mondanom, akkor a 18-20 éves lányok ~10 százaléka tudja mit akar, van saját értékrendje, és tapasztalat nélkül is tudja mi a jó, és a rossz.

A többieknek sajna naponta változik a véleménye, és alkalmatlanok komoly kapcsolatra.

2015. jún. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem barátom 19 éves koromban lett és most már pár év mögöttünk van, esküvőre készülünk.
2015. jún. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hozzátenném, hogy a barátom akkor 20 éves volt, 5 kapcsolattal a háta mögött, nekem Ő volt az első mindenben, mégis én sokkal érettebben álltam hozzá mindenhez, mint Ő. Az a tapasztalatom, hogy az ilyen idős fiúk rendkívül éretlenül tudnak viselkedni és gondolkodni, viszont van köztük olyan, akik már érettek egy komoly kapcsolatra. Az én barátom pont az előbbihez tartozott, de sikerült "megnevelnem" :D
2015. jún. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyerekes.Tini kategória.Nem fogtok együtt maradni.
2015. jún. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Volt már korábban komoly kapcsolatod? Az emberek sokszor hajlamosak azt hinni hogy egy kapcsolat örökké fog tartani aztán rádöbbenek a valóságra

Különben az hogy valaki 18 éves korától a párjával marad nem elképzelhetetlen, de a ti esetetekben elég gyerekes és éretlen dolgokról van még szó

2015. jún. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De még mennyire... de majd a pofonok és csalódások ráébresztenek, hogy a valóság nem tündérmese.
2015. jún. 30. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Beviz Elek ***** válasza:

Normális esetben az emberek szerelemből esküsznek, hiszik hogy örökké együtt maradnak ("míg a halál el nem választ").

Ehhez képest sok a válás.


Nem hogy egy 18 éves kislánynál, de egy 30 éves nőnél sem mehetsz biztosra!

2015. jún. 30. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!