Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van még olyan nő aki személyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan nő aki személyesen szeret ismerkedni, beszélgetni férfiakkal normálisan? Nem az interneten?

Figyelt kérdés
Sokat tapasztalom lányok körében, hogy a közösségi oldalakon posztolnak magukról képet és gyűjtik a lájkolókat.Persze kapcsolatot nem szeretnének.
2015. júl. 3. 01:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nyilván van, csak talán kevesebb. Az internet sokmindent megkönnyít, miért ne élnének vele az emberek? Meg aztán a megjátszás, kétszínűség álladó jelenség a mindennapokban, szóval attól nem lesz őszintébb vagy igazibb egy kapcsolat, hogy élőben zajlik és nem interneten - sokszor épp az ellenkezője igaz.

Mondjuk nem teljesen értem, amit a kérdésben és amit a kifejtésben leírsz az eleve két külön jelenség.

2015. júl. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hallod, bocs, hogy férfiként ide írok, de ezzel én is ugyanígy vagyok, mint te kérdező. Épp pár napja töröltem a Facebook fiókomat, mert meguntam azt a sok sallangot, amit az emberek kitesznek, és semmi másról nem szól, mint elhihtetni másokkal, hogy milyen tökéletes életük van, egócsiszolás az egész. Bocs, hogy ide írtam, nőktől vársz választ. Peace!
2015. júl. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekem azért hiányzik az a világ, amikor még inkább személyesen beszélgettek az emberek (esetleg telefonon) és nem volt még ez a chat.Most mindenhonnan ezt nyomják az utcán is.
2015. júl. 3. 01:29
 4/12 A kérdező kommentje:
Második! Teljesen igazad van, lehet én is törölni fogom.
2015. júl. 3. 01:35
 5/12 anonim ***** válasza:

Jelen! Téglafonos antikocka vagyok, és eszembe se jutna neten ismerkedni. Az is fura számomra, hogy ezt az oldalt is sokan társkeresésre használják.

Szóval élünk, virulunk.:)

2015. júl. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ja, és facebook fób vagyok, még csak hasonló oldalam sem volt soha.

Előző voltam

2015. júl. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Mumusan ***** válasza:

Én használom a facebookot arra amire való. Kapcsolattartás az ismerősökkel. De soha nem használtam a netet arra hogy párt keressek. Összvissz egy kapcsolatom ered az internetről, de az sem ilyen célból kezdődött. A többi meg: Vasútállomás 2x, szórakozóhely 1x, motorozás 1x

28N

2015. júl. 3. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egy szorakozohelyen tapadt ram a mostani elettarsam. Egyszeruen odajott. Tetszett, hogy nem akart szemezni, meg hasonlo hulyesegeket. Azt szeretem, ha egy pasi tudja, mit akar.


Interneten probaltam regebben ismerkedni, mert a pasik keptelenek odajonni ismerkedni, ha akarnak. En meg nem szemezgetek.


Szoval ismerkedj szemelyesen!

N

2015. júl. 3. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én a kezdeti lépéseket, tehát a megtaláljuk egymást és elkezdünk beszélgetni részt szeretem az interneten bonyolítani. Egy kivétellel az összes barátomat a neten ismertem meg. (ő még anno osztálytársam volt) Ennek az a roppant egyszerű oka, hogy rémesen pocsék a metakommunikációm. Tehát elsőre hideg jégkirálynőnek vagy flegma p*csának gondolnak. 5-10 perc beszélgetés után esik le mindenkinek, hogy a totális ellentettje vagyok. De általában ezért nem mernek odajönni hozzám vagy volt olyan ismerősöm, aki kerek perec közölte velem, hogy elsőre nem gondolta volna, hogy ilyen klassz csaj vagyok, sőt, félt tőlem. (közös baráti kör, de csak fél-1 év után beszélgettünk először a bemutatást követően)


Szóval nekem marad a neten ismerkedés amíg nem sikerül ezt a metakommunikációs vackot megváltoztatnom. Dolgozom rajta, mióta elmondták, hogy külső szemmel ilyennek tűnök.


És a facebookot nem használom ismerkedésre, se like gyűjtésre, se a "tökéletes élet" bemutatására, hanem arra amire van. Kapcsolattartásra a meglévő ismerősökkel illetve ha neten látok valami vicceset nem emailben küldöm el, akinek szeretném hanem vagy üzenetben vagy bizony, kirakom a falamra. Én dög.

2015. júl. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nekem nincs facebookom es várom hogy valaki szemelyesen is meg tudjon szolitani nem pedig szemelytelen chattel....
2015. júl. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!