Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha megváltozott az exed,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megváltozott az exed, megpróbálnád újra vele?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok. Az exemmel(34) 1,5 éve szakítottunk, azóta volt másik párkapcsolatom is. Nekem ő volt az első nagy szerelem. Voltak problémáink, először a távkapcsolat(kb 2 havonta találkoztunk pár napokra), utána meg hogy összeköltöztünk (ez kb 3 hónapig tartott) és nem nagyon jött be a dolog. Habár ekkorra már volt más is. Elhanyagolt, a munkára koncentrált többnyire. Úgy éreztem, hogy nem szeretem. Ezen pedig kapott egy másik férfi(32) és kihasználta a lehetőséget. (nem feküdtem le vele, eleve jó barát volt, csak kiderült, hogy kicsit többről van szó, mint barátság, szóval nem csaltam meg). Voltak még más gondok is a kapcsolatban, pl hogy az exem viselkedése teljesen megváltozott, 1ről a 2re elég rossz irányba. Amikor én ezt meguntam, összejöttem a másik férfival. Annak a kapcsolatnak a végén rájöttem, hogy talán mindig is az elsőt szerettem..mostanság újra találkozgatunk, randizgatunk, ezúttal nem szeretnénk elsietni. Én viszont nem vagyok benne biztos, hogy újra akarom vele kezdeni..szeretem, oké, de lehet tovább kellene lépnem. Mellesleg a 2. férfival attól, hogy külön váltak az útjaink, megmaradt a "barátság extrákkal" dolog. Mit tennél?

2015. júl. 3. 23:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
61%
Ha tényleg megváltozott, nemcsak úgy csinál a kedvedért kényszerből, akkor miért ne. De egy szót sem írtál arról hogy miben változott meg.
2015. júl. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el a szöveget, hanem csak rávágom, hogy nekem nem kell. Maradok inkább magam. Utóbb vissza fog állni minden a régi kerék vágásba... én csak ezt tapasztaltam és láttam másokon is.
2015. júl. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

A viselkedésére értettem. Meg megígérte, hogy kevesebb munka, vagy ha szeretném, akkor elmehetnénk egy teljesen más városba ketten és új életet kezdhetnénk együtt magunk mögött hagyva a múltat.

Persze velem is van probléma, úgy gondolom, hogy most több, mint valaha. Sajnos az a baj, hogy tudom mi a jó és mi a rossz, de mégis utóbbit teszem. Szórakozóhelyek a barátnőkkel, több alkohol és lerészegedés, meg ott van a másik férfi, a barátság extrákkal dolog.

2015. júl. 4. 00:19
 4/28 anonim ***** válasza:
A probléma nem az exed munkájában volt, hanem benne. Bárhova megy, bármit ígér, a személyisége elkíséri, ugyanis egy 34 éves férfi pedig változik. Persze ha erről a fiatal éveid feláldozásával szeretnél megbizonyosodni, az is egy döntés..
2015. júl. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
4: Én többet változtam a 34 éves korom óta eltelt 10 évben mint az előző 10-ben. Ettől még a kérdező exe persze nem feltétlen változott az illető kérdésben. Azért hogy másik városba hajlandó költözni, az jó jel. De hogy csak ígéri, hogy megváltozik, nem pedig már meg is változott, a kérdezőtől függetlenül, az nagyon nem.
2015. júl. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Egyébként eddig tényleg látszik rajta, hogy változott, sokkal jobb irányba a kapcsolatunk utolsó 2-3 hónapjához képest. Szerintem komolyak a szándékai, az akkori kapcsolatunk is elég komoly volt, jegyességig ment. Lehet kicsit inkább magam miatt is aggódok, hogy ezt az életstílust, amit elkezdtem a másik férfi mellett, nem nagyon lehet folytatni. Ő is ilyen bulizósabb típus, 32 éves létére, ő szerettette meg velem ezt a formát meg ilyen bevállalósabb dolgokat is, viszonylag komolytalan, lazán veszi az életet. Amint írtam, ő addig is jó barát volt, amíg nem voltunk együtt...kb annyi ideje ismerem, mint az exemet, akivel újrakezdenénk, elvégre ő mutatta be nekem. A legnagyobb gondom vele, hogy megmaradt közöttünk a testi vonzalom, ezért is jóval problémásabb a dolog most részemről(újrakezdés a másikkal).
2015. júl. 4. 01:17
 7/28 anonim ***** válasza:
Igen. De 1,5 év nem elég a változáshoz. 8-10 év inkább.
2015. júl. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
46%
Kutyából nem lesz szalonna. Az emberek nem jó irányba szoktak változni - lásd téged. Én nem vagyok qrv@, így nem megyek bele egy barátság extrákkal kapcsolatba sem. És abban sem hiszek, hogyha egy pasi képes volt elhanyagolni, akkor később nem teszi meg újra, ha csökken a varázs. Sorry...
2015. júl. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Elhiheted, hogy nekem sem ez volt az életcélom, hogy 2 között ingázzak. Nem beszéltük meg egymás között, hogy na akkor most barátság extrákkal lesz...tartottuk a baráti kapcsolatot, csak a találkozások mindig többek lettek beszélgetésnél. Igazad van, elég qurv@-as dolog, változtatni szeretnék, csak nem tudok.
2015. júl. 4. 12:53
 10/28 anonim ***** válasza:
54%
Hagyjuk már ezt a kvás jelzőt. A barátság extrákkal szimmetrikus kapcsolat. Ha egyik kva akkor a másik hímrngyó. Zagyvaság. Nem kell jelzőket keresni, különösen megbélyegzőket, mert csak félrevezet.
2015. júl. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!