Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lány beszélgetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány beszélgetés közben mindig felhozza a barátnő témát az mit jelent?

Figyelt kérdés

Namost ezzel a lánnyal én pár hónapja kavartam, ő kezdeményezett, kicsit nyomult is, de az én balf*@szságom miatt nem lett belőle semmi a csókolózáson kívül. Én ezt nagyon sajnálom és anno el is mondtam, hogy mennyire tetszik és szeretném jóvá tenni, de akkor lekoptatott. Ennek ellenére azóta is beszélgetünk főleg Facebookon. Néha én írok rá, néha ő ír rám. A lényeg, hogy nincs olyan beszélgetés, hogy ne hozná föl a barátnő témát. Valahogy mindig utalgat rá, beszólogat, hogy majd mi lesz ha...


Namost pár hete összeszedte egy hapsi, aki egy fél fejjel alacsonyabb nála és neméppen a legszimpatikusabb egyének közé tartozik (ezt nem azért mondom, mert én olyan rohadt sokat képzelek magamról, egyszerűen tényleg nem az). Ennek ellenére én a csajba még mindig iszonyatosan szerelmes vagyok, azóta nem múlt el az érzésem. Csak az érdekel, hogy ő még láthat-e benne valamit baráton kívül? És ez a barátnő téma utalgatás vagy nincs is semmi jelentősége? Köszi előre is!


2015. júl. 9. 00:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jelent valamit, csak nem volt mersze elmondani. Bátrabb is lehetnél. Mit veszíthetsz?
2015. júl. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hú, most, hogy így visszaolvasom, kicsit zavarosan fogalmaztam. Főleg a végén. Késő van már. Tehát nyilván az a kérdés, hogy bennem láthat-e valamit.


Köszi a választ! Én addig biztosan nem próbálkozok, amíg van pasija. És, ha belegondolok van vesztenivalóm, hiszen egyelőre elég jóban vagyunk. Igazából a józan eszem azt mondja, hogy ez a lány már veszett fejsze, de a szívem nem akarja elhinni (de költői voltam). Kb. most ebben a helyzetben vagyok.

2015. júl. 9. 01:23
 3/7 Mumusan ***** válasza:
Úgy tűnik hogy másodjára is elb@lfaszkodtad.
2015. júl. 9. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Könnyen lehet. Bár ugyanúgy írogat mióta pasija van. Semmi különbség. Csak már kezdett szemet szúrni, hogy mindig az én nem létező barátnőmre tesz megjegyzéseket...
2015. júl. 9. 13:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de kételkedem abban, hogy tényleg szerelmet érzel-e iránta. Egyikőtök sem tűnik ezek alapján kapcsolatra kész embernek. Egyértelműen megvan a vonzalom köztetek, azonban útjában áll ezeknek a büszkeség, bizonytalanság, zavartság, de leginkább az éretlenség. A pasit a külseje miatt nem kéne leszólni, a lány választotta, tehát ergo egy szinten tarthatja veled, már ha az ízlésére hagyatkozunk. Jól teszed, hogy nem avatkozol közbe, habár úgy sejtem, csak pótléknak használja, de rá kell hagyni. Ez a gyerekes szurka-piszka nyilván azt jelenti, hogy féltékeny, még mindig sértett és valamennyire biztos érdeklődik irántad, de nem meri ezt kifejezni és nem is tudni, hogy nem-e csak "savanyú a szőlő". Tényleg barátságnak neveznéd azt, ami most köztetek zajlik? Ha tetszik annyira a lány, akkor bepróbálkozhatsz még egyszer, de ez csak akkor fair, ha ezt tudomására adod a "helyettesednek" is. Megcsalásba ne menj bele. Ha ez nem tetszik a csajnak, akkor felejtsd el a fenébe és ne reagálj többet a leveleire, mert csak játszadozik.
2015. júl. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó: Köszi a választ! Nem bántottál meg, de ha ez nem szerelem, amit most érzek, akkor nemtudom mi az. Már kb. 3 hónapja, hogy elmondtam a lánynak, mennyire sajnálom, hogy miattam nem jöttünk össze és, hogy jóvá tehetném-e. Erre ő annyit mondott, hogy engem borzasztóan rendes srácnak tart, de mióta velem nem sikerült, őt annyi szerelmi csalódás érte, hogy most nem tudna kapcsolatot elképzelni. Namost azóta nemhogy csökkent, amit iránta érzek (pedig reménykedtem benne), hanem intenzívebb, mint valaha. Kb. minden ébren töltött percben rá gondolok, és nem tudom megbocsátani magamnak, hogy csak magamat okolhatom ezért. Pedig én nem akartam tőle semmit, erre tessék, megkeresett és életem legszebb éjszakája volt, amit vele töltöttem. És túl későn lettem szerelmes...


Egyébként ennek csak örülök, hogy úgy látod, hogy még lényegében van esélyem. Amúgy én nagyon szeretek vele chatelni. Elviccelődünk, meg tök jól eltémázgatunk. Csak ezek a csipkelődések... Mindenki mástól elfogadnám, de pont tőle furán hangzik. Én csak néha konszolidáltan tudatom vele, hogy milyen szépnek tartom, de csak ha úgy adódik a téma (burkolva ő is írt már ilyet). Egyébként nem írogat folyton. Van, hogy én, van, hogy ő. De akkor késő estig beszélgetünk. Nagyon bírom a stílusát.


A pasijáról meg annyit kell tudni, hogy egy fél fejjel alacsonyabb nála és 200 km-re lakik tőle. És szerintem elég primitív (ezért írtam nem túl szimpatikusnak). Jóképűnek sem nevezném (bár magamat se), de ahogy írtad, ezt ő dönti el.


De miért gondolod, hogy ez nem baráti viszony? Oké, én nem tudnék rá barátként tekinteni, de szerintem másnak (még vagy már) nem nevezhető. Mindenesetre én most várok egy darabig. És mindenesetre reménykedek...

2015. júl. 21. 01:48
 7/7 anonim ***** válasza:

#6: Tényleg nincsenek jó kifejezések, (a magyar nyelv szép, de ebben a témában elég szegényes) talán ex viszonynak mondanám (mégha rendes kapcsolat konkrétan nem is volt). Ez már a "túl a barátságon" kategória, ha érted. Egy igazi (csak) barátság ennél mélyebb alapokon nyugszik és nincsenek benne elfojtott szexuális vágyak, illetve szerelmes érzelmek - vagy, ha mégis, azok mindkét fél számára tisztázottak. Itt nincs kettőtök között semmiféle őszinteség, legalábbis tudatosan.

Pár hónap alatt mennyi szerelmi csalódást szedhet össze egy érzelmileg érett, erkölcsös ember? Egyértelmű csak kifogás, ez mögé takarózik. Teljesen szét van esve ez a lány. Értem, hogy akarsz tőle nagyon valamit, de amíg kérdéses, hogy megkaphatod-e, addig nem szerelem, maximum valami ahhoz hasonló. Bár az is kérdés, hogy megéri-e érte küzdened. Változtál, de ő is változott. Lehet, hogy akkor passzoltatok volna, de most már viszont nem. Nem biztos, hogy ebből hosszútávú kapcsolat alakulhat ki, akkor meg kár is erőltetni (szerintem).

Tud rólatok egyébként a barátja? Sok mindent elmond a párkapcsolata a lányról. Hogy melyikőtökhöz áll közelebb (ezt kívülállóként is meg lehet tudni mondani), milyen viszonyban van vele, valamint veled... És, hogy kettőtök között milyen különbséget tesz. Ha úgy érzed, hogy jobban hajlik feléd, akkor érdemes lenne kipuhatolóznod, hogy miért is van együtt azzal a sráccal. Egy kis utánajárással jobban megértenéd a helyzetet és tudnád is kezelni. Mindenesetre szerintem ne várj, mert itt neked kell lépni valamit. Ha csak reménykedsz, azzal hagyod elúszni ezt az egészet.

2015. júl. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!