Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért tart talonban a lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tart talonban a lány, ha nem kellettem neki?

Figyelt kérdés
nem kellettem neki, és van pasija (akivel amúgy szakitófélben vannak). Mégis, pl nem voltam bulin: "nahát, nem voltál itt, fogsz oda járni?", egyszer meg rámirt "nem iszunk meg valamit?" és hasonlók. Tehát nem akar elvesziteni sem, főleg ez akkor látszott, mikor leálltam róla.
2015. júl. 14. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, kell az udvartartás, mondom ezt nőként, csak már nagyobb rálátással, mint tini koromban. (Lehet a lány nem kamasz már, de a viselkedése olyan, nem fair és nem feltétlenül rosszindulatból, pusztán nincs rálátása a saját viselkedésére és annak következményeire.)
2015. júl. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert nem biztos abban, hogy nem kellesz neki. Nem biztos a kapcsolatában sem, és fél, hogy ha nem tart maga mellett, esetleg elszalaszt.
2015. júl. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
bár most úgy tűnik, jobb kicsit békénhagyni. Jaj, a legjobb: már éppen megvolt a pasija, mégis csak úgy beszéltünk "lesz egy nagy buli XY helyen, oda jössz?" mondom igen, erre csillogó (!) szemekkel "júúj de jóóó". Amúgy 27, de kicsit éretlen, igen
2015. júl. 14. 12:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha nincs ló, a szamár is jó.

A szamár pedig Te vagy.

2015. júl. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Madara89 válasza:
4-es jól mondja
2015. okt. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!