Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Zavar téged, ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar téged, ha a párod megtartja az exétől kapott tárgyakat, fényképeket?

Figyelt kérdés

2015. júl. 23. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen,eléggé zavaró...főleg akkor ha még találkozik is az illetővel a hátam mögött!
2015. júl. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar


Nekem is vannak cuccaim az exeimtől és ez nem jelenti azt hogy még mindig szeretem őket.


Szép emlék semmi több

2015. júl. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Nem mondod :D ***** válasza:
Engem nem zavar, hisz az is egy emlék, én is megtartom és barátságban maradtam mindkét exemmel. Ha ezt a párom(ami most épp nincs), nem tudja elfogadni, az az ő baja. Minden normális embernek joga van az emlékekhez, legalábbis szerintem egy normális kapcsolatban emiatt nem kellene probléma legyen. Persze, ehhez az is hozzátartozik, hogy ha valaki találkozni akar az exxel, akkor azt ne titokban csinálja, hisz nincs azzal semmi gond, ha barátok maradtak.
2015. júl. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
ha nem az asztalára van kirakva, csak megtartotta és már túl van rajta, akkor nem zavar
2015. júl. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A fénykép igen nagyon is, de a tárgyak nem
2015. júl. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, azok csak tárgyak. A fényképek is megvannak neki valahol. Talán majd a költözéskor előkerül.
2015. júl. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is megvan minden, a múltam része. Őszintén szólva egy 10 éves kapcsolat után már fogalmam sincs, hogy mit kaptam az exemtől, és mit vettem én, úgyhogy biztos van olyan tárgyam, amit tőle kaptam... ha a kezembe kerül, akkor esetleg eszembe jut, de nincs számomra különösebb jelentősége, hogy pl. egy ékszert, amit rendszeresen hordok, kitől kaptam mondjuk 5 éve. Ami meg a fényképeket illeti: közös nyaralások emléke, amiket nem szívesen törölnék ki. Nem azért, mert vele voltam, hanem AHOL voltam. Nem hiszem, hogy az elkövetkező 10 évben lesz lehetőségem pl. tengerentúli nyaralásokra, ezért ezek számomra fontos emlékek.


A fentiek miatt az új kapcsolatomban nem zavar, ha a barátomnak is vannak emlékei az exeitől.

2015. júl. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem zavarna ha a szobájában látnék közös képet az exével, tárgyakkal pedig úgy vagyok hogy párom nem volt olyan sokáig az exével hogy olyan nagyon komoly kapcsolat alakuljon ki és csúnya vége is lett, így azért fura látnom hogy a szobában elrejtve de van 1-2 olyan dolog ami szinte 100% hogy az exétől van. De a múlt az múlt, inkább legyen a szekrényében mint a szívében az emlék :)
2015. júl. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!