Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti is észrevettétek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is észrevettétek, hogy mennyien vannak olyan párkapcsolatban, ahol fiatalon ismerkedtek meg, de még mindig szeretik egymást?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak errefelé van? Vagy esetleg eddig is így volt, csak én nem vettem észre? Mindenhol ilyen húsz és húsz alatti párocskákat látok, de olyanokat akik tényleg komolyan gondolják, meg már 14-16 éves korukban megismerkedtek és azóta imádják egymást. Én nem olyan régen költöztem el, és az előző lakóhelyemen nem tapasztaltam ilyeneket. Még annó nálunk is a gimiben is mindenki szingli volt.. mostanában meg csak azt látom, milyen boldogok a 'gyerekek' az (egyébként tényleg komoly) párkapcsolatukban... Ti mikor ismerkedtetek meg a párotokkal? Tényleg ez lenne a jellemző, ez a nagyon fiatalon való kezdés?? Amúgy irigylem őket..
2015. júl. 24. 13:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol laksz,de errefelé egy ilyent se látok.
2015. júl. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
északnyugat Mo.-on. olyat is ismerek, nem is egyet, akik már több mint négy éve együtt vannak, és húsz alattiak..
2015. júl. 24. 13:10
 3/13 anonim ***** válasza:
hát errefelé nem sűrűn van ilyen
2015. júl. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
régebben az ország másik felén laktam, és arrafelé sem volt ilyen. lehet azért, mert itt jobban keresnek az emberek és több idejük van ilyesmire?? dehát az sem indok, mivel a gyerekeknek még nem is kell dolgozniuk..
2015. júl. 24. 13:13
 5/13 anonim ***** válasza:

A közvetlen környezetemben nem látok ilyet, de ismerek olyan párt (volt osztálytársam), akire az általános iskola után talált rá a szerelem és azóta is együtt vannak. Tényleg azt látom, hogy összetartoznak és életük végéig együtt lesznek.

De ez szerintem ritka, viszont szeretném én is megélni ezt, bízom benne, hogy így lesz.

2015. júl. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Még egy ilyet se láttam.
2015. júl. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Négy éve? Majd ha már 20 éve együtt lesznek...

Egyébként a környezetemben vannak olyan középkorú párok, akik egészen fiatalon, még kamaszként jöttek össze. Ebből egy-két tartós házasság maradt meg. Volt olyan, aki közel negyven évesen jött rá, hogy ő fiatalon nem élte ki magát, ezért otthagyta a családját. Szóval szerintem ez a "fiatalon megtaláltuk életünk párját" dolog ritka, és nem is feltétlenül szerencsés minden esetben. Néha csak önámítás, mert ha egy picit is működik a dolog, már nem mernek változtatni, félnek attól, hogy nem lesz jobb...

2015. júl. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azért négy év se semmi, szerintem. :) A kapcsolatok ritkábban érik meg az első évet, mint a másodikat. És ha még a szerelem sem múlt el, akkor szerintem van jövője a dolognak. Ennyi idő alatt már átéltek hideget-meleget, ismerik a párjukat, és el tudják dönteni, hogy akarom-e én ezt az embert egész életemben?
2015. júl. 24. 14:11
 9/13 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy az első egy-két év vízválasztó, de azért több olyan pontja van még a kapcsolatnak, ahol megbukhat a dolog. Például összeköltözés után, gyerekvállalás után, vagy kb. bármikor. A házasságok több mint 50%-a végződik válással. Függetlenül attól, hogy előzőleg hány éve ismerték egymást. (Én négy évig együtt éltem a majdani férjemmel házasság előtt, utána lehúztunk együtt még jópár évet, mégis elváltunk.)
2015. júl. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

14 voltam (L), mikor megismerkedtem az akkor 23 éves barátommal.


Most 25 vagyok, és még mindig ő van az életemben.


Egyikünk sem egy tipikus "mai" fiatal, ezért (is) becsüljük egymást.

2015. júl. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!