Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kialakulhat komoly kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulhat komoly kapcsolat egy olyan emberrel aki csak alkalmi kalandot szeretne?

Figyelt kérdés
2015. júl. 30. 11:25
 1/6 anonim válasza:
Nem igazán.
2015. júl. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen. Én így jártam: csak szexre vágytam, semmi komolyra. De a párom annyira megfogott, hogy miatta feladtam ezt. És nem bántam meg.

Persze nem gondolja meg magát az ember akárki miatt.

2015. júl. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jó kérdés, mert sajnos gyakori eset, nagyon gyakori.

A srácok szeretik h..lyíteni a csajokat azzal, hogy talán majd komoly kapcsolat is, azután lazán visszasazzéznak röhögve, hogy hát ők Nem Ígértek Semmit.

Ha nem vagy biztos ebben, a legbiztosabb, ha rákérdezel, sőt kitapogatod körkörös kérdésekkel, hogy Miért csak szexet akar tőled. Legtöbbször azért, mert már van valakije, vagy pl. külföldön van valakije és egy kis ideig itthon van, vagy csak sima kaland vagy neki.

2015. júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az előzőhöz hozzáteszek egy fontos tényt: manapság a srácok-férfiak nem szeretek nyilt, azaz Korrekt lapokkal játszani ezügyben, mert akkor szinte egy nő se vállalná be őket, emiatt mondanak csak el fél információkat, néha be is tárgyalnak, rávezetnek csak a szexre, stb. Sunyik lettek az utóbbi időben, emiatt jó rákérdezni a szexajánlat Miért-jére alaposan. Az nem indok, hogy hát ő mennyire régóta nem volt már nővel, mert: 1. ezt a hazugságot nem tudod leellenőrizni + ő hetente többször önkielégít, 2. te is valószínűleg rég nem voltál már pasival, még ugyanúgy játszogatsz magaddal, mint a kedves szexajánló ;)
2015. júl. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt tudom biztosra hogy nincs párja, és azt sejtem hogy rég nem volt együtt senkivel... Azért gondolom hogy csak alkalmit szeretne, mert amikor visszautasítottam úgy éreztem már nem voltam olyan fontos. Több mint egy éve ismerem.Jártunk egy nagyon rövid ideig, aztán simán nem hívott fel többet és én sem őt...azóta néha összefutunk, véletlenül (mondjuk én álltalában tudom hol találom őt mivel eseményszervező is). Aztán mindig úgy végződik hogy felhív magához én meg elmondom hogy nem ismerjük egymást annyira. Sajnos nem vagyok az a típus aki csak úgy berepül az ágyába... Egy barátját jól ismerem és ő mondta, hogy sokat beszél rólam, még ennyi idő után is. Nekem is úgy tünt hogy valamit érez irántam, de a viselkedése az ellenkezőjét mutatja.
2015. júl. 31. 13:06
 6/6 anonim válasza:
Hány éves vagy? Én igen!!!
2015. okt. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!