Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Introvertált lányok! Zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált lányok! Zavar titeket ha egy fiú sokat néz felétek?

Figyelt kérdés
25 éves introvertált férfi vagyok. Van egy lány aki tetszik és mostanában volt alkalmam egy napig a közelében lenni az illetőnek, amikor nem tudtam a közelében lenni nem bírtam megállni hogy ne sandítsak oda és nézzek rá, hogy hogy érzi magát. nem tudom hogy észre vette e egyáltalán de ha igen ez nektek zavaró lenne e?

2015. aug. 3. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem igen, én nagyon hamar zavarba tudok jönni ilyen helyzetben.

19/L

2015. aug. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem mondanám, hogy zavaró, de egy nagyon kicsit kellemetlen és furcsa a helyzet. Ennek ellenére semmi gond sincs vele, mert ezek az apró dolgok is segítenek abban, hogy bátrabb és nyitottabb legyek.
2015. aug. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem kimondottan zavar, csak olyankor kellemetlenül érzem magam.

Persze azért vannak fokozatok is. A néha-néha oda sandítok az még teljesen rendben van, de a folyamatos bámulás na az már surolja a zavaró határát!

2015. aug. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

első:

és az hogy nagyon zavarba jösz az esetleg meg akadályozna abban hogy jobban meg akard ismerni az illetőt?


többiek: ha esetleg zavaró szintre jutna nálatok ez akkor az mit jelentene a későbbiekre nézve?

2015. aug. 3. 12:43
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Én utálom amikor bámulnak, lehet nem is folyamatosan, de ha többször arra nézek, és azt látom, hogy már megint/még mindig.. idegesítő. 23N
2015. aug. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Nem zavaró, irritáló, és semmi köze az introvertáltságomhoz.
2022. dec. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!