Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ti mit szólnátok hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit szólnátok hozzá ha a barátnőtök ilyen programmal állna elő?

Figyelt kérdés

1 hónapja ismerkedtem egy fiúval és úgy gondoltuk h megpróbáljuk párkapcsolatként is :D hetente egyszer szoktunk találkozni Debrecenben általában sétálunk vagy be/le ülünk valahova. Szeretném elhívni hétvégére hozzánk és szeretném elvinni egy piknikezésre. Ott csak ketten lehetnénk nem zavarna minket senki. Mert egyébként eléggé félénk típus fél lépni, beszélni arról amit igazából érez. Bemutatnám a szüleimnek és hogy hol lakok.

Vagy milyen programnak örülnétek? Sajnos olyan helyen lakok ahol nem sok mindent lehet csinálni.



2015. aug. 4. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Maga az ötlet, teljesen jó. Ha ő nem lép, akkor te cselekszel és ez mindenképp pozitív számomra. De ha ennyire félénk, mit csinál, majd a szüleid láttán? Nem fog nagyon ráparázni?
2015. aug. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TallandThin Boy ***** válasza:
Ez szerintem így tök jó, én örülnék neki. :) Ő is biztosan fog.
2015. aug. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noren1989 ***** válasza:

Anyádékat ki kéne hagyni, nehogy lesokkolják szegénykémet ;)

25/F

2015. aug. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1. Igen :D teljesen jól látod a helyzetet mert pont azért próbáljuk meg a kapcsolatot mivel hetente csak egyszer találkozunk és telefonon beszélünk kevés h megismerjük egymást De kb 2 hete még mindig ezt csináljuk. A szüleimmel való megismerkedésre csak nem fog annyira ráparázni. De nem tudok mit csinálni vele :D

#2 remélem hogy neki is fog tetszeni :D

Köszönöm a válaszokat :D

2015. aug. 4. 14:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a szülőket későbbre halasztanám...
2015. aug. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A piknikezés szerintem jó ötlet.


A szülőknek való bemutatással viszont egészen biztos, hogy várnék még.

2015. aug. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!