Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiúbarátom gyerekkorom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiúbarátom gyerekkorom óta. Különleges a kapcsolatunk, de nem tudom mi ez? Amikor szexre került a sor nem sikerült. Miért?

Figyelt kérdés

Több, mint 20 éve ismerem már ezt a fiút és mindig is volt köztünk vonzalom, még ma is. Mindig vagy neki volt valakije, vagy nekem, így aztán pár csóknál tovább sosem jutottunk. Illetve aludtunk már együtt egyszer-kétszer, és volt is köztünk egy s más(orál), de le nem feküdtünk egymással régebben. Egy ideje nincs senkije és nekem sem, így egyik este/éjszaka áthívott filmezni, szex lett belőle.. illetve lett volna, hogyha működik neki ott lent. Felállt neki, aztán újra lelankadt, majd megint felállt, végül újra lelankadt. Így abba is hagytuk, de összebújtunk kicsit, ami neki is és nekem is nagyon jól esett. Azt mondta vele ilyen még sosem fordult elő és nem is érti miért van, de biztosan nem velem van a baj, kíván nagyon, sőt azt mondta nálam jobban nem kíván senkit és kudarcként éli meg az egészet. Én próbáltam biztatni, hogy semmi baj nincs ezzel, majd legközelebb. De mostmár nem biztos hogy ő ezek után újra akar próbálkozni. Ami kettőnk között van, leginkább plátói szerelemnek mondanám, amit mi nem hagyunk kibontakozni. Nem nagyon beszélünk erről, kettőnkről, de úgy érezzük, hogy mi egyszer együtt leszünk. Én nem vagyok szerelmes, de mindig is szerettem a közelében lenni, vele lenni, jól esik ha hozzám ér vagy megölel, mostanában kicsit többet is gondolok rá, de ennyi.

Mit gondoltok az egészről? Mi lehetett az oka annak, hogy nem ment a szex, nem állt fel neki?

24/L 26/F



2015. aug. 4. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Két nyomi! :D
2015. aug. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TallandThin Boy ***** válasza:
75%
Hát 26 éves férfiról lévén szó gondolom lelkileg nem volt nála valami rendben. Valószínűleg simás csak sokat stresszelt és az lehetett a baj. Próbáljátok meg, legyen előjáték, lazuljon el..
2015. aug. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem csak ráparázott a helyzetre. Tudatában annak, hogy milyen rég ismeritek egymást, gondolom rákészült nagyon a szexre és ez lett belőle.

Később, máskor még lehet próbálkozni, nem hiszem h az így sülne el.

2015. aug. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem is rástresszelt nagyon a dolgokra. Reméljük nem élte meg nagy kudarcként és lesz folytatás.
2015. aug. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak szokatlan volt neki a helyzet, elvégre, ha már 20 éve ismer és barátok vagytok, nyilván kicsit nagy a tét...
2015. aug. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 boruto9 válasza:
Szerintem eggyértelmű hogy mivel 20 éve barátok vagytok emiatt csak barátok lehettek mert fura lenne
2015. aug. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!