Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért reménykedem még? Úgy 8...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért reménykedem még? Úgy 8 hónapja beleszerettem egyik munkatársamba. Tisztáztuk, hogy csak barátság lehet köztünk, ami azóta is fennáll. Én mégis remélem, hogy változnak az érzései. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
2015. aug. 5. 18:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%

Nem, mert tisztáztátok, hogy csak barátság van és kész!

Tartsd tiszteletben a kérését, te pedig ne pazarold ilyenre a drága idődet fölöslegesen.


8 hónap alatt már találhattál volna magadnak egy olyan pasit/lányt, akivel egy párt alkotnátok. De te, csak begubóztál a múltba, reménykedsz, hogy hátha, közben meg elszáll az idő fölötted.

Szóval, felejtsd el végre, és kezdj el újra élni, mert így, amit most csinálsz, nem vezet jóra. Közben meg telik a drága időd.

2015. aug. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Tiszteletben tartom, különben nem lennénk barátok. Nem zaklatom az érzéseimmel, nem is utaltam rá azóta, de attól megvannak. A szerelem nem elhatározás kérdése , vagy van, vagy nincs
2015. aug. 5. 19:05
 3/19 anonim ***** válasza:
41%

Viszont te táplálod az érzelmeiddel a te "szerelmedet" (mert ez szerintem csak rajongás, vagy plátói szerelem), tehát be tudod folyásolni, és el is tudod mulasztani, ha akarod!

De te nem is akarod, de ez meg a te döntésed.

2015. aug. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Blade Bone ***** válasza:
A kimondott szavak nem mindig fedik a valóságot, én mindig is úgy gondoltam, hogy ha két ember tetszik egymásnak nagyon és sokat gondolnak a másikra, akkor érezhetnek csak hosszú távon bármit is, attól függetlenül, hogy együtt vannak e, vagy sem.
2015. aug. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
3-ik válaszadó! Voltál már szerelmes? Ha szerinted ez döntés kérdése, akkor nem.
2015. aug. 5. 19:15
 6/19 anonim ***** válasza:
81%

Igen, jelenleg is szerelmes vagyok, és ez előtt is volt egy srác, aki iránt tápláltam viszonzatlan érzéseket. De beláttam, hogy őt nem kaphatom meg, ezért el kellett engednem azokat, mert csak magamnak tettem azzal rosszat, hogy állandóan rá gondoltam, sírtam, reménykedtem..stb. miközben tudtam, hogy ő soha nem lehet az enyém.

Nem vagyok mazohista, hogy saját magamat szenvedtessem fölöslegesen.


Tudod, én veled ellentétben, képes voltam belátni, hogy ez így nem mehet tovább, és TOVÁBBLÉPTEM!

Sikerült, és akkor jött utána a következő, a mai napig is tartó 100%-os viszonzott boldog szerelem.


Minden csak rajtad múlik, nem máson!

2015. aug. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

# 6-nak igaza van. Én is voltam reménytelen, egyoldalú izében, amit így utólag nem neveznék szerelemnek. De ez tudod miről szólt? Arról, hogy féltem a VALÓS kapcsolatoktól! A plátói szerelmet lehet idealizálni, nem kell elviselni a hülyeségeit, nem jár kompromisszumokkal, egyszerűen olyannak képzelem, amilyennek akarom. Csak közben elszáll az élet...

Na azóta nekem is lett olyan kapcsolatom, amire már tényleg azt lehet mondani, hogy szerelem. Eleinte kicsit ijesztő volt, hogy jé, itt egy valódi ember, akivel valamit tényleg kezdeni kell, nem csak álmodozni róla... de meg lehet szokni. :)

2015. aug. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Tudom milyen egy valódi kapcsolat, sőt azt is, egy házasság milyen. Sőt kompromisszumot is tudok kötni. De abban nem tudok egyetérteni, hogy a szerelem elhatározás kerdese.
2015. aug. 5. 19:41
 9/19 anonim ***** válasza:

Nehéz nem rá gondolni, de pont ezt kell tenni. Elterelni a figyelmed és keresni mást. Ha ez nem megy és egyfolytában ezen kattog az agyad akkor gyenge jellem vagy. De ne aggódj sokan vagytok még ilyenek.

Kicsit most szurkálódok, de most ilyen a kedvem :) Lehet lepontozni!

2015. aug. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
# 8: nem azt mondtam, hogy nem tudtam, milyen egy valódi kapcsolat, hanem hogy féltem tőle. Történetesen én is épp egy tönkrement házasság után ragadtam bele 2 évre egy ilyen plátói izébe. És amikor azt lezártam, akkor lett egy normális (kölcsönös) párkapcsolatom.
2015. aug. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!