Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 2 éve nem beszélünk, megkeress...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve nem beszélünk, megkeressem? Furcsa szituáció.

Figyelt kérdés

Az exemmel 2 éve szakította, de néha nagyon hiányzik, pedig van egy másik srác is akihez vonzódom. Úgy gondolom előbb le kéne zárni a múltat és találkozni vele, hogy 2 év után semleges-e számomra, így nem csak "pótléknak" használom a másikat... Én szakítottam, mert észrevettem h más csajok után kajtat, ez rosszul esett nagyon, azóta nem beszéltünk. Le kéne zárni 2év után vagy hagyjam a francba, viszont bizonytalanságban?


Köszi h elolvastad és válaszolsz:)



2015. aug. 6. 02:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha, ahogy te mondod "más csajok után kajtat" akkor mi értelme van újra keresni a társaságát? Ne csinálj magadból lábtörlőt. Tudom, hogy nehéz, ha szereted, de muszáj lesz összeszedni az erődet, és túllépni rajta. Ez az egyetlen lehetőséged.
2015. aug. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Egyetértek az első válaszolóval. Viszont ha csak úgy tudod lezárni, hogy mégegyszer csalódást okoz neked, akkor találkozz vele. Addig tényleg nincs értelme ismerkedni, míg nem zártad le a múltat.
2015. aug. 6. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha te úgy gondolod, hogy neked ez segít, és nem lenne túl macerás találkoznotok, akkor egy baráti találkozóra elhívhatod... Nem mindenki egyforma, nekem segített régebben, amikor 2 évig nem bírtam túltenni magam egy pasin. Mi még egész jóba is lettünk utána megint, de akkor már látszott, hogy ez már nem olyan és nem is lenne olyan, változtunk mindketten, vége van. Van akinek nincs szüksége erre a megerősítésre, van akinek meg segít. Ha neked ez kell, keresd meg. Ha bunkó veled és hallani se akar egy találkozásról, az is egy jelzés, hgyo nem kell vele foglalkznod.
2015. aug. 6. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!